۱۱ دستگاه خودرو مسروقه در سقز کشف شد

سنندج - ایرنا - فرمانده انتظامی سقز از کشف ۱۱ دستگاه خودروی مسروقه و دستگیری ۶ سارق حرفه‌ای خودرو در این شهرستان با تلاش و هوشیاری ماموران پلیس آگاهی خبر داد.

سرهنگ حمید رضایی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در راستای طرح استانی مبارزه با سرقت خودرو، ماموران انتظامی شهرستان با تلاش مضاعف موفق به کشف ۱۱ دستگاه خودروی مسروقه دارای سابقه سرقت از استان‌های همجوار و سطح شهرستان سقز شدند.

وی اضافه کرد: ماموران پلیس آگاهی در بررسی‌های فنی و تکمیل تحقیقات، موفق به شناسایی ۶ سارق حرفه‌ای خودرو نیز در ارتباط با سرقت این خودروها شده و در ادامه با هماهنگی مراجع قضایی در یک عملیات جداگانه متهمان را دستگیر کردند.

سرهنگ رضایی یادآور شد: با دستگیری متهمان، تحقیقات پلیس پیرامون سرقت‌ها آغاز شد و سارقان در تحقیقات مقدماتی به سرقت خودرو از شهرستان‌های همجوار و شهرستان کرج و همچنین داخل شهر سقز اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی سقز به شهروندان توصیه کرد هشدارهای پلیس را جدی گرفته و خودروهای خود را به تجهیزات ضد سرقت مجهز کنند تا سارقان نتوانند به سادگی آنها را سرقت کنند.

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha