استارتاپ‌های حوزه آموزش برای جذب سرمایه‌گذار فراخوانده شدند

تهران- ایرنا- صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برای شناسایی طرح‌ها و استارتاپ‌های سرمایه‌پذیر حوزه آموزش فراخوان منتشر کرد.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی صندوق نوآوری وشکوفایی، رویداد «دوشنبه‌های استارتاپی» حوزه آموزش ۱۴ مهرماه برگزار خواهد شد. بر این اساس استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان این حوزه که علاقمند به جذب سرمایه‌گذار هستند می‌توانند تا شنبه ۲۹ شهریور ماه با تکمیل کاربرگ منتشر شده تقاضای خود را اعلام و کاربرگ تکمیلی را به آدرس ایمیل  demoday@inif.ir ارسال کنند.

جذب استارتاپ یا طرح سرمایه‌پذیرحوزه آموزش از طریق این فراخوان امکانپذیر است و با توجه به ظرفیت محدود برای حضور، اولویت با کسانی است که زودتر کاربرگ تکمیل شده را ارسال کنند.
صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از سال ۱۳۹۸ در راستای ماموریت خود مبنی بر تامین مالی توسعه فناوری و به ویژه فناوری‌های پیشرفته و اولویت‌دار، در قالب برنامه «هم‌سرمایه‌گذاری» با صندوق‌های پژوهش و فناوری، سرمایه‌گذاری جسورانه در استارت‌آپ‌ها و طرح‌های سرمایه‌پذیر را آغاز کرد. در برنامه هم‌سرمایه‌گذاری، استارت‌آپ‌ها و دارندگان طرح‌های سرمایه‌پذیر، طرح و مدل کسب‌وکار خود را به عاملان سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی معرفی می‌کنند.

در صورتی که یکی از عاملان سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، پس از ارزیابی و تایید طرح و مدل کسب‌وکار، تصمیم به سرمایه‌گذاری جسورانه روی آن طرح بگیرد، صندوق نوآوری و شکوفایی تا ۸۰ درصد سرمایه جسورانه مورد نیاز آن استارتاپ یا طرح سرمایه‌پذیر را تامین می‌کند.
هر دوشنبه استارتاپی، یک موضوع یا محور خاص دارد و تلاش می‌شود هر دوشنبه، تنها استارت‌آپ‌ها و طرح‌های همان حوزه معرفی شوند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha