۱۸ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۴۶
کد خبرنگار: 1934
کد خبر: 84031312
۰ نفر

برچسب‌ها

قاتل در تویسرکان به دام افتاد
عکس تزئینی است

همدان- ایرنا- فرمانده انتظامی تویسرکان گفت: یکی از متهمانی که با بستن دهن قربانی خود قصد سرقت از وی را داشت و در نهایت عامل قتل وی شد، توسط عوامل پلیس آگاهی این شهرستان دستگیر شد.

سرهنگ محمد معصومی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: در پی گزارش قتل فرد حدود ۵۷ ساله ای در یکی از مناطق شهر تویسرکان رسیدگی به این موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: تحقیقات اولیه موید این بود که دست و پا و دهان مقتول توسط چسب پنج سانتی بسته شده بود و مسدود شدن مسیر هوا موجب خفگی وی می‌شود.

فرمانده انتظامی تویسرکان افزود: با پیگیری‌های به عمل آمده و بررسی لیست و ورودی و خروجی تلفن همراه مقتول تعدادی شماره تماس به دست آمد که با هماهنگی مقام قضایی اقدام های فنی و مخابراتی از خطوط یاد شده صورت گرفت.

سرهنگ معصومی اضافه کرد: با پیگیری‌های به عمل آمده و یکسری کارهای اطلاعاتی دقیق و پیچیده، محل اختفای یکی از قاتلان ۳۰ ساله ساکن یکی از شهرستان‌های غربی شناسایی شد که با اخذ نیابت قضایی در یک عملیات دستگیر شد.

وی گفت: متهم در بازجویی‌های فنی پلیسی پس از مواجهه با مستندات، چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت و اعتراف کرد که از مدت‌ها قبل مقتول را می‌شناخته و از وجود حدود یک کیلوگرم طلا و وجه نقد زیاد در منزل وی باخبر بوده است.

فرمانده انتظامی تویسرکان افزود: مقتول با همدستی سه تن دیگر در ۱۲ شهریور امسال با عنوان میهمان به منزل مقتول رفته و پس از استراحت سپس صرف صبحانه با صاحبخانه درگیر شد که مقتول برای مطلع کردن همسایگان شروع به سر و صدا می کند.

سرهنگ معصومی بیان کرد: قانل دستگیر شده، دست و پا و دهان مقتول را محکم با چسب پنج سانتی می بندد که این اقدام وی منجر به خفگی و مرگ صاحبخانه می‌شود.

وی اضافه کرد: برادر مقتول صبح روز بعد با مراجعه به در خانه، جویای احوال او شد و وقتی با در بسته وی مواجه می شود وارد خانه شده و با جسد برادرش مواجه می شود.

فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان افزود: تحقیقات پلیس درباره اموال به سرقت رفته و دستگیری همدستان و سایر متهمان این پرونده همچنان ادامه دارد.

خودکشی نافرجام دختر ۱۸ ساله

سرهنگ معصومی گفت: در پی ارائه گزارشی به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره اقدام به خودکشی در بلوار سرکان روبروی پل هوایی، تیم گشت یگان امداد و ماموران کلانتری ۱۱ این فرماندهی در محل حضور یافتند.

وی افزود: دختر ۱۸ ساله ای در بالای پل عابر پیاده حضور یافت و عنوان می کند که به علت اختلاف خانوادگی قصد خودکشی دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان اضافه کرد: عوامل انتظامی حاضر در محل با توسل به آموزش‌های فرا گرفته در ناجا، این دختر را دعوت به آرامش و با راهنمایی و مشاوره او را از خودکشی منصرف ‌کردند.

سرهنگ معصومی اضافه کرد: این دختر بدون هیچگونه مشکلی به پایین پل عابر پیاده هدایت و تحویل خانواده شد و همچنین از ماموران حاضر در این ماموریت به واسطه حفظ جان این دختر قدردانی صورت گرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =