معاون وزیر ورزش: منتظر مدال‌های تکواندو در توکیو هستیم

تهران- ایرنا- معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش، گفت: تکواندو نمونه یک مجموعه موفق است که منتظر مدال‌های خوشرنگ آن در توکیو هستیم.

به گزارش ایرنا، «مهدی علی‌نژاد» روز سه‌شنبه در مجمع عمومی فدراسیون تکواندو، اظهار داشت: این مجمع در حالی برگزار می‌شود که تکواندو ایران بعنوان بهترین فدراسیون جهان انتخاب شد و از این موضوع بسیار خوشحالیم. این نشان دهنده کار بزرگ با برنامه و هدفمند است که توسط خانه تکواندو انجام شده و نقش «سیدمحمد پولادگر» رییس فدراسیون در آن پررنگ است.

وی افزود: در ارزیابی سال ۹۸ وزارت ورزش، فدراسیون تکواندو در جمع سه فدراسیون برتر کشور است. این اتفاقات خوب در بخش‌های مختلف تکواندو موجب خوشحالی است. ‌ تکواندو با استانداردهای جهانی کار می‌کند و حاصل حرکت تیمی است.

معاون وزیر ورزش ادامه داد: از هیات‌ها، باشگاه‌ها، ورزشکاران، مربیان، دستگاه‌های مربوط و مسوولان فدراسیون همه در موفقیت سهیم هستند. در واقع تکواندوی ایران وابسته به فرد نیست. اگر قهرمانی بازنشسته شده، نیروهای جوان و شایسته آمده‌اند چرا که کار اصولی است.

وی اظهار داشت: المپیک و پارالمپیک توکیو را در پیش داریم و حتما فدراسیون برنامه‌ریزی خوبی دارد. آنها روزهای سختی داشتند و با تلاش فراوان به سهمیه رسیده‌اند و خوشحالم که اردوهای تیم ملی شروع شده است. منتظر مدال‌های خوشرنگ تکواندو در المپیک هستیم.

وی تصریح کرد: لذت می‌بریم از مجموعه تکواندو و ممکن است اشکلاتی باشد اما همه باید نکات مثبت را ببینیم. نمی‌شود کار بدون عیب باشد اما مجموعه تکواندو بسیار موفق است. قطعا وزارت و کمیته المپیک همراه فدراسیون هستند تا توفیقات ادامه داشته باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =