پولادگر: انتخاب بعنوان برترین فدراسیون جهان، موفقیتی ملی است

تهران- ایرنا- رئیس فدراسیون تکواندو، گفت: انتخاب بعنوان برترین فدراسیون جهان، یک موفقیت ملی و ارزشمند است‌.

به گزارش ایرنا، «سیدمحمد پولادگر» روز سه‌شنبه در جریان مجمع عمومی سالیانه فدراسیون تکواندو، اظهار داشت: در سال ۹۸ یکی از پرکارترین سال‌ها را پشت سر گذاشتیم. ۱۲۱۶ روز اردوی تیم‌های ملی در تمامی رده‌ها در دو بخش زنان و مردان داشتیم. مجموع عملکرد هوگوپوشان، ۱۶۱ مدال رنگارنگ در رویدادهای مختلف بود.

وی تصریح کرد: با تمامی مشکلات موجود برای کسب سهمیه به لطف خداوند، ۲ سهمیه مردان المپیک و ۲ سهمیه مردان پارالمپیک کسب کردیم‌.

پولادگر با اشاره به موفقیت زنان تکواندوکار، اظهار داشت: در کسب مدال‌ها، سهم زنان ۳۵ بود که این مساله موجب افتخار است. همچنین ۳۸ کرسی بین‌المللی به خصوص در اتحادیه آسیا داریم که رشد تکواندوی ایران را نشان می‌دهد.

وی افزود: همچنین ۷۲۸ هزار تکواندوکار ثبت شده داریم. در بخش مربیان و داوران هم رشد داشته‌ایم.

وی بیان کرد: یکی از فعالیت‌های ارزشمند فدراسیون ما که در سطح جهان بی‌نظیر است، برگزاری لیگ‌های متعدد و منظم است که تاثیر زیادی در پیشرفت‌های ما دارد.

رییس فدراسیون تکواندو در مورد بخش همگانی این رشته، توضیح داد: ایجاد جامعه فعال، طرح زکات ورزشی، مسابقات همگانی، تجهیز خانه تکواندو استان‌ها، روز جهانی تکواندو و فعالیت مجازی در دوران کرونایی از مهمترین فعالیت‌های ما در این بخش بود.

پولادگر ادامه داد: در دوران شیوع بیماری کرونا با شعار تکواندو تعطیل نیست در تمامی استان‌ها، همه برنامه‌ها بصورت فعال دنبال می‌شود.

وی در مورد انتخاب فدراسیون ایران بعنوان فدراسیون برتر جهان، گفت: رئیس فدراسیون جهانی بدون اینکه خبر داشته باشیم ما را در نشستی آنلاین غافلگیر کرد و عنوان فدراسیون برتر جهان را به ایران داد که این یک موفقیت ملی برای ورزش کشور است.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =