تامین  حقوق مصرف کننده آموزه دینی و راهبرد کلیدی است

 اصفهان - ایرنا - معاون نظارت بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان  اصفهان گفت:  تامین و توجه به حقوق مصرف‌کننده آموزه دینی و راهبرد کلیدی و اثرگذار محسوب می‌شود و آموزه‌های کسب‌ و کار نیز مبتنی بر مشتری مداری است.

اکبر عادل مرام روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه یکی از وظایف اصلی انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان، نظارت بر بازار است گفت:امروز باتوجه به تحریم‌ها و نوسانات قیمت‌ها، نظارت و بازرسی در بازار بیش از پیش احساس می شود. 

وی تاکید کرد : آشناکردن مردم با حقوقشان یکی از رسالت‌های انجمن حقوق مصرف‌کننده است و  براساس قانون ۲۲ حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، مردم می توانند با حضور افتخاری خود در بحث نظارتی مشارکت داشته باشند.

عادل مرام افزود: مردم صاحب حق هستند و در بازار نیز باید رویکرد حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان موردتوجه قرار گیرد.

اعضای انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان استان اصفهان انتخاب شدند

معاون نظارت بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان همچنین گفت: با برگزاری سومین دوره انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان استان اعضای این انجمن انتخاب شدند.

وی افزود: با توجه به اتمام دوره چهار ساله این انجمن و بر اساس تبصره یک ماده ۱۹ اساس‌نامه تشکیل انجمن‌های حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان سومین دوره انتخابات اعضای جدید انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان استان اصفهان برگزار شد.

وی گفت: فرایند سومین دوره انتخابات اعضای جدید انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان استان اصفهان به صورت رسمی در حضور هیات نظارت بر انتخابات انجمن شامل نمایندگان دستگاه‌های اجرایی نظیر استانداری، تعزیرات حکومتی و اعضای انجمن حمایت استان در محل ساختمان شهید سردار کاظمی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان برگزار شد.

عادل مرام ادامه داد: پس از برگزاری انتخابات اعضای جدید انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان استان اصفهان از میان داوطلبان عضویت در هیات مدیره این انجمن، مسعود اسدالله نجفی، مجتبی برزگر، عباس صادقی، امیر عرب و علی مومنی به عنوان اعضای هیات مدیره و آقای سید سجاد شریفی به عنوان بازرس انتخاب شدند.

وی افزود: ساماندهی مشارکت مردمی در اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، انتقال و پیگیری موارد مرتبط با حقوق مصرف‌کنندگان به انجمن ملی و سازمان‌های مربوطه، برگزاری نمایشگاه‌های مرتبط با حقوق مصرف‌کننده و فرهنگ‌سازی و ارتقای آگاهی مصرف‌کنندگان از اهداف و وظایف تشکیل انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha