۱۷ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۲۳:۳۱
کد خبرنگار: 2218
کد خبر: 84030715
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

"یک اثر، یک نفس" یاریگر درمان اقشار کم‌درآمد می‌شود

اهواز - ایرنا - انجمن هنرهای تجسمی بهبهان به منظور تامین نیاز اقشار کم درآمد وآسیب پذیر در دوران کرونا با انتشار فراخوان برگزاری نمایشگاه “یک اثر، یک نفس” از هنرمندان کشور دعوت به همکاری کرد.

دبیر نمایشگاه و مدیر دفتر بهبهان انجمن هنرهای تجسمی خوزستان دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار گفت: پروژه نمایشگاه " یک اثر، یک نفس" پروژه‌ای مشترک میان دفتر بهبهان انجمن هنرهای تجسمی خوزستان و علوم پزشکی بهبهان است.

فروغ طباخی بیان کرد: این پروژه در راستای ترویج و تکریم حس هم‌نوع دوستی از هنرمندان نقاش و تصویرگر کشور دعوت به‌عمل می‌آورد تا در نمایشگاهی با هدف تامین قسمتی از هزینه‌های درمانی اقشار کم‌درآمد و آسیب‌پذیر در دوران کرونا شریک باشند.

وی افزود: این نمایشگاه فرصتی را برای تعامل سه سویه بین هنرمندان، خریداران آثار هنری و تولیدکنندگان اقلام اولیه زندگی در یک مسیر مشترک خیرخواهانه برای فردایی بهتر فراهم‌می‌آورد.

دبیر این نمایشگاه  با بیان اینکه نمایشگاه در ۲ بخش‌ با موضوعات آزاد در زمینه نقاشی و تصویرگری برپا خواهد شد توضیح داد: فروغ طباخی، مریم رشغی، الهام طباخی، محمدرضا جرجرزاده، سید محمد موسوی پارسا، افسانه معلمیان، امین فلاحیان هیأت انتخاب آثار این نمایشگاه هستند.

وی با اشاره به شرایط و شیوه ارائه آثار برای هر ۲ بخش تصریح کرد: شرکت کنندگان در هر بخش مجاز هستندحداکثر ۳ اثر و در مجموع در هر ۲ بخش ۵ اثر ارائه دهند.

طباخی با بیان این که شرکت در این نمایشگاه ویژه تمامی هنرمندان نقاش و تصویرگر کشور است توضیح داد: هنرمندان شرکت کننده جهت اطلاع از  این فراخوان به صفحه رسمی انجمن به آدرس
@behbahan_anjoman_tajasomi مراجعه کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha