فرماندار دالاهو: صیانت از رای مردم اولویت مجریان انتخابات است

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار دالاهو با اعلام اینکه رای مردم را حق‌الناس می‌دانم، گفت: صیانت از رأی مردم و سلامت انتخابات اولویت مجریان است.

کرم محمدی روز دوشنبه در جلسه شورای اداری دالاهو افزود: شرکت در انتخابات نشانه پویایی، نشاط و احساس مسوولیت مردم در قبال سرنوشت خود می باشد. 

وی اظهار داشت: در انتخابات پیش رو مرحله دوم مجلس شورای اسلامی نیز میزان رای مردم است و هرکسی اکثریت آرا را کسب نماید، نماینده همگان خواهد بود. 

محمدی تاکید کرد: فرماندار، معاونین فرماندار، بخشداران و همچنین مدیران ادارات مکلف به رعایت اصل بیطرفی کامل در انتخابات هستند.

فرماندار دالاهو افزود: با قاطعیت اعلام می کنم مدیرانی که بااستفاده از جایگاه حقوقی و بیت المال له یا علیه نامزدی ها فعالیت کنند و این موضوع به تایید مراجع ذیصلاح و بویژه اداره اطلاعات برسد، بلادرنگ عزِل خواهد شد.

وی در پایان گفت: از فعالان فضای مجازی بابت بازتاب اخبار و گزارش های فعالیت های هر ۲ نامزد و ایجاد شور انتخابات صمیمانه سپاسگزاری کرده و از مدیران این کانال ها تقاضا می‌کنم در این چند روز باقی مانده از بازتاب و انتشارهرگونه شایعه و مواردی که خلاف مقررات است به صورت جدی پرهیز کنند.

قرار است روز جمعه ۲۱ شهریور ماه در دور دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تکلیف ۲ نماینده دیگر از استان کرمانشاه مشخص شود.

در ۲ حوزه کرمانشاه و نیز اسلام آبادغرب و دالاهو حدود یک میلیون نفر واجد شرایط رای دادن هستند.

طبق قانون در این مرحله از انتخابات هر کاندیدایی که بیشترین رای را کسب کند به صندلی مجلس شورای اسلامی تکیه خواهد زد.

اخبار مرتبط