مرکز نیکوکاری موسی بن جعفر مراغه بیش از ۱۱ هزار پرس غذای گرم توزیع کرد

مراغه - ایرنا - مدیرعامل مرکز نیکوکاری باب الحوائج حضرت موسی بن جعفر (ع) مراغه گفت: از ابتدای ماه محرم به مدت ۱۷ روز در مجموع ۱۱ هزار و ۹۰۰ پرس غذای گرم از سوی اعضای مرکز پخت و در بین نیازمندان توزیع شده است.

مسعود بخشایشی عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اجرای طرح اطعام علوی در سه بخش پخت و توزیع غذای گرم، تهیه و توزیع سبد غذایی بین خانواده های نیازمند و آسیب دیده از کرونا و عزاداری مجازی از جمله مهمترین برنامه های این مرکز در طول این مدت بوده است.
وی به رعایت پروتکل‌ های بهداشتی در محل تهیه و توزیع غذای گرم اشاره کرد و گفت: به‌منظور جلوگیری از تجمع و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، روزانه حدود ۷۰۰ پرس غذای گرم پس از بسته‌بندی از سوی اعضای مرکز در درب منازل نیازمندان با حفظ کرامت خانواده ها، در طول این مدت توزیع شد.
وی خاطرنشان کرد: در کنار اجرای طرح اطعام علوی و با توجه به توصیه مقام معظم رهبری در خصوص عزاداری و سوگواری با طبق دستورالعمل های ستاد ملی کرونا و همچنین با در نظر گرفتن و رعایت حال کادر درمان اقدام به راه اندازی حسینیه مجازی مرکز نیکوکاری باب الحوائج حضرت موسی بن جعفر (ع) مراغه کرد و هر شب در کنار اجرای طرح اطعام علوی، سخنرانی و عزاداری به صورت زنده از شبکه های اجتماعی پخش شد.
وی اضافه کرد: خیران می توانند با مشارکت در طرح اطعام علوی در ماه های محرم و صفر احسان و نذری های خود را از طریق این مرکز به نیازمندان برسانند.
شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =