همراهی نمایندگان مجلس در تسهیل خدمات‌رسانی به ایثارگران ضروری است

تهران - ایرنا - معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر اهمیت همراهی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مسیر خدمات‌رسانی به ایثارگران، گفت: نمایندگان می‌توانند در حوزه قانون‌گذاری کمک‌های زیادی برای تسهیل خدمات‌رسانی به جامعه ایثارگری داشته باشند و این ظرفیتی است که باید از آن استفاده کرد.

به گزارش ایرنا از «ایثار»، سعید اوحدی روز دوشنبه در دیدار با مجمع نمایندگان استان مازندران، افزود: رویکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران در خدمات‌رسانی به ایثارگران مدیریت جهادی است، زیرا جامعه هدف بنیاد الگوهای ایثارگری هستند و در خصوص چنین افرادی باید از مدیریت جهادی استفاده کرد.
وی با اشاره به بخشی از اقدامات انجام شده در بنیاد شهید و امور ایثارگران طی ۳ ماه گذشته، گفت: امیدواریم در حوزه مسکن ایثارگران تا پایان سال جاری به مرز تخصیص ۴۰ هزار واحد مسکونی برسیم.
معاون رییس جمهور تصریح کرد: با اقدامات انجام شده تاکنون مسئله مسکن ایثارگران در استان‌های یزد، خراسان جنوبی، ایلام و البرز به شکل ۱۰۰ درصد حل شده است. در حوزه اشتغال نیز با امضای چندین تفاهم‌نامه‌ اقدامات خوبی انجام شده است.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر اهمیت همراهی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مسیر خدمات‌رسانی به ایثارگران، گفت: نمایندگان عزیز می‌توانند در حوزه قانون‌گذاری کمک‌های زیادی برای تسهیل خدمات‌رسانی به جامعه ایثارگری داشته باشند و این ظرفیتی است که باید از آن استفاده کرد.
اوحدی با اشاره به تشکیل شورای راهبری اقتصادی بنیاد شهید و امور ایثارگران یادآورشد: در این شورا مسائل و مشکلات مربوط به مسائل اقتصادی بنیاد مورد بررسی قرار می‌گیرد. همچنین شورای راهبری فرهنگی و اجتماعی نیز در بنیاد راه‌اندازی شده که در مسیر فعالیت‌های فرهنگی نیز شاهد انسجام در برنامه‌ها باشیم.
وی تأکید کرد: تمام تلاش ما بر این است که به نوعی رفتار کنیم که روز قیامت در پیشگاه شهدا شرمنده نباشیم و عملکرد قابل دفاعی داشته باشیم.
نمایندگان استان مازندران نیز در ادامه این جلسه به بیان نظرات، دیدگاه‌ها و پیشنهادات خود پرداختند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =