قائم مقام دبیر شورای نگهبان بر لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی تاکید کرد

تهران - ایرنا - قائم مقام دبیر شورای نگهبان با اشاره به تاثیر ویروس منحوس کرونا در برگزاری انتخابات گفت: با توجه به شیوع این ویروس منحوس آنچه که باید مورد توجه قرار گیرد، این است که به دستورالعمل‌های بهداشتی پایبند باشیم.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان، سیامک ره‌پیک در جلسه افتتاح ستاد مرکزی نظارت بر مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که بعد از ظهر امروز - دوشنبه - برگزار شد، با اشاره به اهمیت انتخابات مرحله دوم یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: این مرحله از انتخابات به اندازه مرحله نخست دارای اهمیت و حساسیت است و پاسداری از سلامت رای مردم و صیانت از آرای داوطلبان برای ما مهم و یکسان است.

قائم مقام دبیر شورای نگهبان تصریح کرد: آنچه که ناظران و هیات‌های نظارت باید از آن مراقبت کنند، بحث سلامت انتخابات و پاسداری از رای مردم است.

 ره‌پیک ابراز امیدواری کرد که شاهد نظارت دقیق و کامل از سوی ناظران و هیات‌های نظارت در انتخابات مرحله دوم یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی باشیم.

وی با اشاره به تاثیر ویروس منحوس کرونا در برگزاری انتخابات گفت: با توجه به شیوع این ویروس منحوس آنچه که باید مورد توجه قرار گیرد، این است که به دستورالعمل‌های بهداشتی پایبند باشیم و نوع نظارت و مراقبت ما از این مسئله به شکلی باشد که اعتماد و سلامت مردم تامین شود.

قائم مقام دبیر شورای نگهبان در پایان ناظران و هیات‌های نظارت را به اجرای دقیق قانون، رعایت عدالت و انصاف در نظارت بر انتخابات و همچنین برخورد اخلاقی و در چارچوب قانون با تمامی عوامل اجرایی، نامزدها و نمایندگان نامزدها توصیه کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =