۱۷ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۰۲
کد خبرنگار: 2218
کد خبر: 84030589
۰ نفر

برچسب‌ها

پرونده قضایی آبفا و شهرداری اهواز در شرف صدور حکم

اهواز - ایرنا - معاون حقوق عامه دادستانی اهواز با بیان اینکه تعامل و مماشات زیادی با شرکت آب و فاضلاب و شهرداری اهواز داشتیم گفت: پرونده قضایی مربوط به این ۲ ارگان به دلیل پس زدگی فاضلاب و آبگرفتگی شهری، در شرف صدور حکم در دادگاه کیفری است.

عیسی پورسلیمی روز دوشنبه در نشست ستاد پیشگیری، هماهنگی و پاسخ به بحران خوزستان در اداره کل مدیریت بحران استان بیان کرد: شهرداری اهواز از پارسال تا امسال تنها ۲ پروژه صددرصد اجرا شده داشته است.
وی افزود: شهردار اهواز پیش از بارندگی آذر ۹۸ در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد نقاط بحرانی شناسایی شده و هیچگونه مشکلی نخواهیم داشت و همان زمان به زیرگذر کیان آباد نیز اشاره کرد اما در همان نقطه خودروهای سبک و سنگین زیر آب رفتند.
معاون حقوق عامه دادستانی اهواز ادامه داد: دادگستری خوزستان به جد پیگیر مساله آبگرفتگی پارسال شهر اهواز است تا چنین اتفاقاتی در آینده به حداقل برسد.
وی توضیح داد: در شرایط فعلی می‌طلبد نقاط بحرانی شناسایی شوند و اقدامات اجرایی از سوی شهرداری و شرکت آب و فاضلاب شتاب بیشتری گرفته، و جدیت بیشتری در انجام کارها صورت گیرد.
پورسلیمی با اشاره به احتمال بارش‌ پاییزی بیان کرد: شهرداری اهواز باید فکری برای درختان کنوکارپوس که موجب ایجاد مشکلات تنفسی می‌شوند بکند.
به گزارش ایرنا آذر پارسال در پی وقوع بارندگی شدید در اهواز و کوت عبداله برخی مناطق این شهرها زیر آب رفت و خسارت زیادی به منازل مسکونی و خودروهای شهروندان وارد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =