نماینده ولی‌فقیه در لرستان: دلیل مشروعیت نظام اسلامی توسل به امام عصر (عج) است

خرم‌آباد - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: مشروعیت نظام اسلامی به عنوان نظام امامت و ولایت به دلیل اتصال و توسل به امام عصر (عج) است.

به گزارش ایرنا حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی عصر دوشنبه در نشست شورای سیاست‌گذاری بنیاد مهدویت استان اظهار داشت: همه ما سفیران مهدوی هستیم و این مهم، بالاترین آرزوها است.

وی گفت: نظام جمهوری اسلامی این رزق معنوی را گسترانید و اکنون به لطف الهی و تدبیر امام راحل، مدیریت مقام معظم رهبری و جانفشانی شهدا، همچنین مقاومت جانبازان این مهم فراهم شده است.

امام جمعه خرم‌آباد بیان کرد: با توجه به اهمیت ترویج مساله مهدویت، همه مدارس در اختیار آموزه‌های مهدوی هستند که باید قدردان زحمات مدیران آموزش و پرورش بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی افزود: باید با آگاهی از مباحث مهدویت زمینه کاهش آسیب های اجتماعی را فراهم کرد و با اقدامات مهدوی در پایان هر سال متوجه خواهیم شد تا چه میزان در افزایش پیروان امام عصر (عج) تلاش کرده‌ایم.

وی گفت: جامعه امروزی با پیشرفت علمی دگرگون شده و برای گسترش ظلم و آسیب های مختلف از دانش روز استفاده می کنند بنابراین وظیفه ما ترویج و توسعه معنویت در کنار این بی اخلاقی ها است.

در پایان این جلسه از دستگاه‌های اجرایی فعال در حوزه بنیاد مهدویت لرستان تقدیر شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =