۳۶۸ مددجوی کهگیلویه و بویراحمد از آموزش های فنی و حرفه ای بهره مند  
شدند 

یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: ابتدای امسال تاکنون ۳۶۸ مددجوی زیر پوشش کمیته امداد  این استان از آموزش های فنی و حرفه ای بهره مند شده اند. 

قباد مبشری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این آموزش ها در زمینه های مقدماتی، مهارتی و پایدارسازی مشاغل بوده است. 

وی افزود: اعتبار هزینه شده برای ارائه آموزش های فنی و حرفه ای به این تعداد مددجوی زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است. 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ارائه آموزش‌ های فنی و حرفه ‌ای راهکاری مناسب به منظور ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان زیر پوشش کمیته امداد این استان است. 

مبشری عنوان کرد: اشتغالزایی کلید خودکفایی و توانمندسازی اقتصادی مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد و عامل محرومیت ‌زدایی بین آنان است. 

وی ابراز داشت: ابتدای امسال تاکنون ۵۶۸ طرح اشتغالزایی در زمینه های مختلف با اعتباری افزون بر ۲۰۰ میلیارد ریال برای همین تعداد  مددجوی زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد اجرا شده است. 

مبشری گفت: ۱۱۰ نفر از مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد در همین مدت از طریق مراکز کاریابی و کارفرمایان با هزینه کردن اعتباری افزون بر یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال مشغول به کار شده‌ اند. 

افزون بر ۴۵ هزار خانوار با جمعیتی بیش از ۱۱۴ هزار نفر زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد هستند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =