سعادتمند: برای هدایت استقلال از در و دیوار پیشنهاد داشتیم

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: در این چند روز از در و دیوار پیشنهاد در خصوص کادرفنی به ما شد ولی گزینه اول ما فرهاد مجیدی و در ادامه گزینه ما مجید نامجومطلق بودند.

«احمد سعادتمند» امروز در محل تمرین استقلال حاضر شد و دقایقی برای مربیان و بازیکنان این تیم به صحبت پرداخت و اظهار داشت: جا دارد ابتدا از زحمات فرهاد مجیدی تشکر کنم. او متعلق به این باشگاه است و امیدوارم دوباره روزی روی نیمکت این تیم بنشیند.

وی افزود: نمی‌خواهم صحبت از گذشته کنم چون ما یک جام پیش روی‌مان قرار دارد. انتظار هواداران این است که با تمام توان در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنیم‌. ما می‌توانیم از حیثیت باشگاه در این رقابت‌ها دفاع کنیم.

مدیرعامل استقلال خاطرنشان کرد: از نامجومطلق بابت پذیرش این سمت تشکر می‌کنم. او از اسطوره‌های استقلال است و همچنین از سایر اعضای تیم که در این شرایط کنار استقلال ماندند هم تشکر می‌کنم.

سعادتمند تصریح کرد: از در و دیوار این چند روز پیشنهاد در خصوص کادرفنی به ما شد ولی گزینه اول ما مجیدی و در ادامه گزینه ما نامجومطلق بودند.

وی تاکید کرد: همه باید کمک کنیم تا تیم به موفقیت برسد. سایر بازیکنان استقلال فردا به تمرینات اضافه خواهند شد. الان سه روز است که جلسه هیات مدیره برای تامین منابع مالی داریم، تلاش داریم تا قبل از بازی اول در دوحه، به شما عزیزان پرداختی داشته باشیم.

سعادتمند گفت: رقم قرارداد تعدادی از بازیکنان نسبت به رقم قرارداد امسال با توجه به دقایقی که بازی کرده‌اند، پایین‌تر است که روی آن‌ها تجدید نظر خواهیم کرد. اگر بازیکنی هم پیشنهاد بزرگی دارد که روی زندگیش اثر دارد، ما خوشحال می‌شویم که به او کمک کنیم چون دوران حرفه‌ای مدت کمی است و بازیکنان روی زندگی خود هم حساب می‌کنند ولی اگر پیشنهاد خاصی نیست، در نظر داشته باشید که اینجا استقلال است و بازیکنان بزرگی داشته و هواداران پر شوری دارد.

مدیرعامل استقلال در پایان  گفت: از بچه‌هایی که نگران هستند می‌خواهم نگرانی را دور بریزند. مشکلات را با ما در میان بگذارید. آنجا صحبت می‌کنیم و یکدیگر را قانع می‌کنیم. اقدامات اقتصادی خوبی انجام شده و از ۱۰ روز دیگر مشکلی نخواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =