معاونت بهداشت درمان ناجا در حوزه مقابله با کرونا خوش درخشید

تهران - ایرنا - رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با تقدیر از عملکرد معاونت بهداد ناجا و مراکز درمانی تابعه در حوزه مقابله با کرونا از خدمات مجاهدانه کادر درمان ناجا برای بهبودی بیماران کرونایی قدردانی کرد و گفت:‌ معاونت بهداد ناجا در حوزه مقابله با کرونا خوش درخشید.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار "محمدرضا حسینی" معاون بهداد ناجا در راس هیئتی متشکل از رئیس عقیدتی سیاسی این معاونت، رئیس بیمارستان فوق تخصصی ولی عصر (عج) ناجا و رئیس خدمات درمانی این بیمارستان با حجت الاسلام والمسلمین علیرضا ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در فضایی صمیمانه دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار، سردار حسینی گزارشی از عملکرد و اقدامات معاونت بهداد ناجا و مراکز تابعه در بحران کرونا ارائه کرد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین علیرضا ادیانی با تقدیر از عملکرد معاونت بهداد ناجا و مراکز درمانی تابعه، تصریح کرد: مجموعه معاونت بهداد و بیمارستان های ناجا در حوزه مقابله با کرونا و تلاش برای بهبودی بیماران، خوش درخشیدند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در ادامه ضمن خداقوت به کادر درمان ناجا از خدمات و تلاش های مجاهدانه آن ها برای بهبودی بیماران کرونایی قدردانی کرد.

در پایان این جلسه، حجت الاسلام والمسلمین ادیانی با تقدیم لوح یاد بود به معاون بهداد ناجا و هیئت همراه از خدمات ارزنده آنها تقدیر به عمل آورد

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =