آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد آماده پاسخگویی به دغدغه های  آموزشی است 

یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسؤولان این اداره کل آماده پاسخگویی به دغدغه ها و پرسش های آموزشی والدین و دانش آموزان استان هستند. 

هادی زارع پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: چنین اقدام مهمی از طریق سامانه ارتباط مردمی اداره کل آموزش و  پرورش کهگیلویه و بویراحمد انجام می شود. 

وی افزود: سامانه ارتباط مردمی اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد امروز دوشنبه، در سومین روز بازگشایی مدارس و در قالب طرح ملی «مهر پایدار» در این استان راه اندازی شد.  

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ۲ شماره تلفن ثابت و همراه برای برقراری ارتباط والدین و دانش آموزان استان با این  سامانه وجود دارد. 

زارع پور عنوان کرد: این ۲ شماره تلفن ثابت و همراه شامل ۳۳۲۲۸۹۷۷ - ۰۷۴ و ۰۹۱۷۷۴۳۰۵۷۰ خواهد بود.  

وی ابراز داشت: والدین و دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد می توانند دغدغه ها و پرسش های آموزشی خود در زمینه های مختلف را از ساعت هشت صبح تا ۱۴ عصر از طریق این سامانه مطرح و پاسخ خود را دریافت کنند. 

زارع پور گفت: پاسخگویی به دغدغه ها و پرسش های آموزشی والدین و دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد از طریق این سامانه همه روزه به  جز ایام تعطیل است.  

سال تحصیلی ۱۴۰۰ - ۱۳۹۹ تعداد دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد در مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم ۱۶۶ هزار و ۸۹۵ نفر است که  ۵۲ درصد آنها پسر، ۴۸ درصد دختر، ۶۶ درصد ساکن شهرها و ۳۴ درصد نیز ساکن روستاها هستند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =