سکوت دلهره‌آور استقلال درباره بسته شدن پنجره نقل و انتقالات

تهران- ایرنا- درحالی که براساس اعلام روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال پنجره نقل و انتقالات باشگاه استقلال تا تعیین تکلیف پرونده وینفرد شفر بسته است، هیچ‌کدام از مدیران این باشگاه پاسخگو نبوده و سکوت اختیار کرده‌اند.

در حالی که شمارش معکوس تا پایان ارسال فهرست باشگاه استقلال به کنفدراسیون فوتبال آسیا برای شروع مجدد مسابقات مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا آغاز شده است، روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که پیرو دو شکایت صورت گرفته، باشگاه استقلال با پرداخت مطالبات پرونده بویان بازیکن سابق خود را بست.

این در حالی است که پرونده وینفرد شفر همچنان پا برجاست و به همین دلیل پنجره نقل و انتقالات باشگاه استقلال تا تعیین تکلیف پرونده و پرداخت مطالبات وی بسته خواهد ماند.

اطلاعیه روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال آب پاکی را روی دست استقلالی‌ها ریخت که باید با همان بازیکنان گذشته خود در ادامه لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفته و نمی‌توانند بازیکن جدیدی را به فهرست خود اضافه کنند.

این اتفاق در شرایطی رخ داد که فریبرز محمودزاده(رییس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ) و مسوولان روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال پیش از این هشدارهایی را به مدیران باشگاه استقلال در این رابطه داده و اعلام کرده بودند در صورتی که تکلیف‌ بدهی‌های خارجی‌شان مشخص نشود از نقل و انتقالات محروم خواهند شد اما هیچ اقدام پیشگیرانه‌ای از سوی آبی‌پوشان تهرانی صورت نگرفت!

در  این رابطه با مدیر روابط بین‌الملل باشگاه استقلال تماس گرفتیم تا در این باره از او سوالاتی داشته باشیم اما وی حاضر به گفت‌وگو نشد و اعلام کرد: در حال حاضر کارهای مهم‌تری دارد و نمی‌تواند درباره بسته شدن نقل و انتقالات باشگاه استقلال حرف بزند!

باشگاه استقلال در حدود ۶۰۰ هزار دلار به (وینفرد) شفر بدهکار است.


 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =