۳۵ کتابخانه در تهران به رایانه تجهیز شدند

تهران - ایرنا- مدیرکل کتابخانه های عمومی استان تهران گفت: ۳۵ کتابخانه عمومی شهر تهران با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد ریال به رایانه و تجهیزات به روز مجهز شدند.

به گزارش روز دوشنبه اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی تهران، «محمدهادی ناصری طاهری» افزود: به منظور تأمین و روزآمدسازی تجهیزات و فراهم ساختن زیرساخت‌های لازم جهت ارائه خدمات نرم‌افزاری کتابخانه‌های عمومی، ۳۵ دستگاه رایانه و ۱۳ دستگاه لپ تاپ با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد ریال خریداری و در سطح کتابخانه‌های عمومی و سیار استان تهران توزیع شد.

وی افزود: پس از بررسی وضعیت  کتابخانه های استان وکارشناسی انجام شده نیازهای حوزه فناوری اطلاعات کتابخانه های عمومی استان، شناسایی شد و بر اساس اولویت کتابخانه‌های عمومی در جهت ارتقاء کیفیت خدمات کتابخانه‌های عمومی از سوی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهیه و توزیع شد.

ناصری با اشاره به ادامه طرح بازسازی زیرساخت های فناوری اطلاعات کتابخانه های عمومی استان افزود: تجهیز و نوسازی زیرساخت های الکترونیک کتابخانه ها از برنامه های مهم کتابخانه های عمومی است و با توجه به شناسایی نیاز کتابخانه ها و بر اساس اولویت، این اقدام ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایرنا ۱۶۱ باب کتابخانه عمومی در سطح استان تهران خدمات متنوع علمی، فرهنگی و اجتماعی به علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی ارائه می دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =