برترین های پارک فناوری پردیس در سال ۹۸ معرفی شدند

تهران- ایرنا- یازده شرکت و سازمان امروز درجشنواره برترین های سال ۹۸ پارک فناوری پردیس باحضور سورنا ستاری معاون علمی و فناور رییس جمهور معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا، برترین های پارک فناور پردیس با توجه به سرفصل های   «صادرات محصولات و خدمات فناورانه»، «همکاری با طرف‌های خارجی»، «همکاری با دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی»، «توسعه‌ اقتصادی»، «هم‌افزایی بین شرکت‌ها در مجموعه داخل پارک»، «تولید و توسعه‌ فناوری» و «ارتقا و توسعه‌ سازمانی» و «مسئولیت اجتماعی»  معرفی و امروز با اهدای لوح و تندیس تقدیر شدند.

دربخش سازمان برتر همکار پارک، شرکت برق منطقه‌ای تهران بزرگ در جهت تامین زیر ساخت پایدار برق پارک و تعریف همکاری و عقد قرار داد پژوهشی با شرکت‌های عضو پارک تقدیر شد.

شرکت آسان پرداخت پرشین در بخش پیشگام نیکوکاری در ایفای مسوولیت اجتماعی برتر شناخته شد.

در بخش شرکت‌ برتر مرکز رشد در توسعه اقتصادی و کسب بازار نیز شرکت توسعه ارتباطات راشا برای انعقاد  ۵ میلیارد ریال قرار داد با مجموعه‌های بزرگ مانند ایرانسل و آسیا تک و آغاز صادرات محصولات به جمهوری آذربایجان تقدیر شد.

برترین شرکت برتر مرکز رشد فناوری نخبگان، شرکت ژرف اندیشان زیست بسپار فعال در حوزه فناوری‌های زیستی و تولید پانسمان‌های پیشرفته به دلیل جذب ۲۰ میلیارد ریال قرار داد مشارکت و جذب سرمایه، اجرای ۳ پروژه پژوهشی با سایر دستگاه‌ها و اخذ مجوز از سازمان غذا و دارو شناخته شد.

در این جشنواره صادر کننده برتر، شرکت فرآورده های پویش دارو  فعال حوزه زیستی و تولید داروهای نوترکیب به دلیل صادرات داروهای بیولوژیک به ارزش تقریبی ۱.۴ میلیون یورو به کشورهای همجوار در سال ۹۸ شد.

شرکت برتر در همکاری فناورانه با طرف‌های خارجی نیز در این دوره از جشنواره شرکت نیرو مکانیک آسیا   فعال در حوزه مکانیک و تعمیرات اساسی توربین‌های گازی به دلیل قرار داد همکاری در اورهال توربین با کشور روسیه معرفی شد.

شرکت برتر در همکاری با دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی داخلی شرکت نرم افزار وسخت افزار ایران (نوسا) فعال در حوزه نرم افزار و تولید پلتقرم‌های اداری و مالی به دلیل تعریف ۸ پروژه همکاری مشترک با دانشگاه‌های مطرح کشور در قالب پایان نامه، کارآموزی و به کارگیری اعضای هیات علمی در پروژه‌های پژوهشی معرفی و تقدیر شد.

شرکت برتر در تولید و توسعه فناوری نیز در این جشنواره شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد اریان (فتاپ)   فعال  در حوزه نرم افزار و تولید پلتفرم‌های سازمانی به دلیل طراحی و تولید ۳ محصول جدید شامل "سامانه شبیه سازی سه بعدی محیط (فالکون) "، "سامانه کنترل و نظرات بر محیط‌های صنعتی (فینتورینگ) " و "سخت افزار مدیریت شبکه پایانه‌های فروش" و توسعه و ارتقا یک محصول با عنوان "سامانه سرزمین هوشمند پارت شد همچنین این شرکت در بخش شرکت برتر در ارتقا و توسعه سازمانی نیز  جز برترین ها معرفی شد.

هم افزای برتر در این دوره از جشنواره،  شرکت کارفن پرداز مبتکر مانا فعال در حوزه طراحی و ساخت سامانه‌های توموگرافی به دلیل همکاری با دو شرکت عضو پارک به ارزش ۱.۲ میلیارد ریال معرفی شد.

برترین شرکت پارک  در جشنواره برترین های سال ۹۸ شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا) به دلیل توسعه متوازن شرکت در ابعاد فنی، اقتصادی و سازمانی در سال ۹۸ شناخته و معرفی شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =