عوارضی مهرگان به قزوین برای خودروهای پلاک عمومی پیمایشی انجام می شود

قزوین - ایرنا - معاون عمرانی استاندار قزوین گفت : بر اساس پیگیری‌های صورت گرفته، در حال حاضر پیمایشی شدن عوارضی مهرگان به قزوین برای خودروهای پلاک عمومی نظیر تاکسی ها، بیش از یک ماه است که انجام می‌شود.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل روابط عمومی استانداری قزوین ، علی فرخزاد افزود : تاکنون جلسات مختلفی به اتفاق استاندار با وزیر راه و شهرسازی برگزار کردیم و وی صراحتاً اعلام کرد که موضوع پیمایشی شدن عوارضی مهرگان به قزوین انجام خواهد شد.
وی افزود: به دلیل اینکه موضوع پیمایشی شدن عوارضی مهرگان به قزوین باید توسط مسوولان کشوری و خارج از استان قزوین تحقق می‌یافت، اما این وعده‌ها به صورت کامل محقق نشده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت : یک مرحله با حکم قضایی، دوربین‌های عوارضی را جمع آوری کردیم و در مصوبه شورای تأمین استان هم این موضوع مطرح شد و به تصویب رسید و اگر از سوی مسوولان کشوری این موضوع حل و فصل نشود، با توجه به حکم قضایی موجود، دوربین‌ها به صورت موقت از مدار خارج می‌شوند و تا زمانی که مسوولان کشوری به وعده‌های خود عمل نکنند، این روند ادامه خواهد داشت.
وی افزود: این خواسته جدی مردم مهرگان است، زیرا تنها جاده دسترسی مردم مهرگان به منازل خود، استفاد از اتوبان قزوین- کرج است.

فرخزاد گفت: بر اساس وعده‌ها و پیگیری‌های صورت گرفته، در حال حاضر پیمایشی شدن عوارض خودروهای پلاک عمومی نظیر تاکسی ها، بیش از یک ماه است که انجام می‌شود.
وی افزود: رقم عوارضی برای اتوبان قزوین به تهران و بالعکس ۱۲۰۰ تومان است که به ۳ قسمت تقسیم شده و قیمت اولین قسمت، از مهرگان به قزوین ۴۰۰ تومان تعیین شده است.
معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: پلاک‌های شخصی و یا عمومی که تردد آن‌ها بیش از یک بار در صبح و یک بار در بعد از ظهر باشد، ۵۰ درصد ۴۰۰ تومان را پرداخت خواهند کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =