۱۷ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۰۷
کد خبرنگار: 942
کد خبر: 84030413
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی گلستان در سامد

گرگان - ایرنا - مدیرعامل شهرک های صنعتی گلستان، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و همچنین شهرداران چند شهر استان امروز دوشنبه با حضور در مرکز ارتباطات مردمی سامد و از طریق تلفن ۱۱۱ به مسائل و مطالبات مردم گلستان پاسخ گفتند.

پاسخگویی به تماس چند شهروند و همچنین ملاقات حضوری با تعدادی از مراجعه کنندگان و پیگیری مسایل، مشکلات و دغدغه‌های شخصی و عمومی آن ها از جمله برنامه های امروز این مدیران در سامد بود .

بر اساس اعلام دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری گلستان، عمده مشکلات مراجعه کنندگان در موضوع شهرک صنعتی گلستان مربوط به ضرورت تجهیز زیرساخت، روشنایی معابر و تصفیه خانه شهرهای صنعتی بود که دستور لازم برای رفع این مشکلات صادر شد.

بیش از ۲۰ شهروند نیز در حوزه مشکلات اقتصادی، معیشت و اشتغال با معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان تماس گرفتند که قول مساعد برای حل این خواسته ها به شهروندان داده شد.

امروز همچنین کلالک بیگی زاده شهردار مراوه تپه، سلیمان نوری شهردار گلیداغ و ابوذر اسفندیاری پور شهردار علی آباد کتول در سامد حصور یافته و پاسخگوی مطالبات هم استانی ها بودند.

شبکه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت ( سامد) سامانه‌ای که است که مردم از طریق آن و بدون واسطه با شماره‌گیری تلفن۱۱۱، مشکلات و خواسته‌های خود را با مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی در میان گذاشته و از طریق دریافت کد رهگیری نتیجه مطالبات خود را پیگیری می‌کنند.

شورای عالی اداری کشور در یکصد و شصتمین جلسه خود در سال ۹۲ با پیشنهاد مشترک نهاد ریاست جمهوری و معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور، به استناد ماده ۱۱۵ قانون مدیریت خدمات کشوری، "نظامنامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامد" را تصویب کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =