تیم والیبال شهرداری ارومیه با برگزاری تک گروهی لیگ آتی مخالف است

ارومیه- ایرنا- مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه با اشاره به مخالفت سازمان لیگ فدراسیون والیبال با پیشنهاد ۲ گروهی شدن لیگ برتر امسال گفت: این باشگاه نیز با برگزاری ۱۵ تیمی و تک‌گروهی لیگ مخالف بوده و آن را به صلاح سلامت بازیکنان نمی داند.

پیمان رضایی روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در جلسه روز گذشته، برگزاری لیگ برتر امسال در ۲ گروه هشت تیمی توسط باشگاه‌ها پیشنهاد شد که در نهایت سازمان لیگ با آن مخالفت کرد.

وی اضافه کرد: سازمان لیگ فدراسیون والیبال تصمیم گرفت که لیگ امسال را با حضور ۱۵ تیم و در یک گروه برگزار کند.

مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه همچنین از اعلام و ابلاغ نشدن پروتکل‌های برگزاری لیگ امسال به باشگاه‌ها تا به امروز گلایه کرد و گفت: این امر می تواند برای سلامتی بازیکنان و کادرهای فنی و مدیریتی خطرناک باشد.

سالار پاسبانی سرپرست تیم والیبال آذرباتری ارومیه نیز در این خصوص گفت: در جلسه دیروز، به جز تیم هراز آمل، همه تیم‌ها موافق برگزاری مسابقات امسال در ۲ گروه بودند که  سازمان لیگ بدون توجه به پیشنهاد، تصمیم برگزاری مسابقات در یک گروه را رسمی کرد.

لیگ برتر والیبال از روز چهارشنبه این هفته با حضور ۱۵ تیم آغاز خواهدشد که در هفته نخست ۲ تیم همشهری شهرداری و آذرباتری ارومیه به دیدار هم خواهندرفت.

مسابقات امسال لیگ برتر والیبال به دلیل ادامه شیوع بیماری کرونا، بدون حضور تماشاگران و با پروتکل‌های بهداشتی تعریف شده برگزار خواهدشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =