فرماندار :مدیران دستگاه‌های اجرایی به توسعه شهرستان ایذه بی‌توجه‌اند

اهواز-ایرنا - فرماندار ایذه با بیان اینکه بسیاری از مشکلات این شهرستان ناشی از عدم مسوولیت‌پذیری مدیران دستگاه‌های اجرایی است گفت: برخی مدیران نسبت به توسعه این شهرستان بی‌توجه‌اند و با این رویکرد رسیدن به توسعه در ایذه کار سختی است.

به گزارش ایرنا، حسین لامی‌زاده دوشنبه در نشست شورای ترافیک ایذه در سرسرای فرمانداری با انتقاد از عملکرد برخی از مسوولان دستگاههای اجرایی این شهرستان اظهار داشت: برخی مدیران در انجام ندادن مسوولیت‌های خود زرنگ هستند . خدمت به مردم با وجود کمبود اعتبارات هم میسر است اما متاسفانه برخی از مدیران ادارات شهرستان با پاس دادن وظایف خود به دیگران می‌خواهند مسوولیت را از روی دوش خود بردارند.

فرماندار ایذه با اشاره به اینکه برخی مدیران فقط در اخلاق خوب هستند تاکید کرد: ایذه اولین شهری است که مدیران آن نسبت به توسعه و پیشرفت بی تفاوت هستند، در واقع هیچ نشانه‌ای از ناراحتی برای عدم توسعه این شهر در چهره بسیاری از مدیران این شهرستان دیده نمی شود.

وی کم کاری مدیران را مصداق بارز حق‌الناس خواند و تصریح کرد: این افراد در دنیا و آخرت جواب اهمال کاری خود را خواهند داد چرا که بسیاری از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان ایذه مسوول نیستند.

لامی زاده ادامه داد: ایذه با حضور نیروهای متعهد و دلسوز می‌تواند شاهد یک تحول عظیم باشد اما تا زمانی که نتوانیم مدیران این شهرستان را اصلاح و نسبت به مشکلات مردم دلسوز کنیم نباید امیدی نسبت به رفع مشکلات داشته باشیم.

فرماندار ایذه ضمن انتقاد از وضعیت ورودی ایذه از سمت باغملک گفت: پیمانکار راهداری برای ایجاد فشار جهت رسیدن به مطالبات خود، آسفالت این محور را روکش برداری کرده و کار را در همان وضعیت رها کرده‌است.

وی با برشمردن مشکلات مردم برای عبور از این مسیر با انتقاد از اداره راهداری ایذه به خاطر واگذاری مجوز این طرح به پیمانکار مذکور گفت:  این نهاد از پیمانکار مربوطه فریب خورده‌است چرا که طرح لکه‌گیری و بهسازی محور ورودی شهر ایذه از محل اعتبارات ملی تامین اعتبار شده‌است و ربطی به اعتبارات شهرستان ندارد.

لامی زاده با بیان اینکه با سوء مدیریت در ایذه، فرماندار باید در تمام زمینه‌ها ورود کند و پاسخگوی عملکرد ضعیف مدیران باشد تاکید کرد: امور عادی ادارات و وظیفه قانونی آنها نباید از سوی فرمانداری رفع و رجوع شود.

شهرستان ایذه با بیش از ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در شرق خوزستان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =