۱۸۲ دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف در گچساران توقیف شد

گچساران- ایرنا - فرمانده انتظامی گچساران گفت: ۱۸۲ دستگاه خودرو و موتور سیکلت متخلف در مرحله نخست طرح امنیت اجتماعی در این شهرستان توقیف شد.

سید محمد موسوی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه مرجله نخست طرح امنیت اجتماعی از هفته گذشته تاکنون در گچساران اجرا شده اظهار داشت: در این مدت ۱۱۲ دستگاه خودرو و ۷۰ دستگاه موتور سیکلت توقیف شده اند.

وی بیان کرد: نداشتن گواهی نامه مدارک شناسایی،کلاه ایمنی ،پلاک مخدوش،ایجاد مزاحمت،حرکات نمایشی،ایجاد آلودگی صوتی و شیشه دودی از جمله تخلفاتی است که در صورت ارتکاب از سوی شهروندان وسیله نقلیه آنان توقیف و به پارکینگ منتقل می شود.

فرمانده انتظامی گچساران تاکید کرد: همچنین در راستای این طرح ۲۳سارق،۸۳ نفر معتاد و پنج نفر ارازل و اوباش در این شهرستان دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

موسوی ابراز داشت: طرح امنیت اجتماعی در سه مرحله پیش بینی شده که مراحل بعدی آن تا پایان شهریور در گچساران اجرا می شود.

وی همچنین از توقیف ۲ دستگاه خودرو وانت پراید به دلیل حمل کالاهای قاچاق چند روز اخیر در گچساران خبر داد.

فرمانده انتظامی گچساران گفت: این خودروها از سوی ماموران پاسگاه امامزاده جعفر در محور ارتباطی گچساران به شیراز توقیف شدند.

موسوی تاکید کرد: این خوروها حامل مقادیری از دیش ماهواره و تجهیزات خودروهای لوکس بودند.

وی ارزش این محموله های قاچاق را یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برآورد کرد.

موسوی از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هر گونه تخلف از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ به ماموران انتظامی گچساران اطلاع رسانی کنند تا خاطیان در کمترین زمان ممکن شناسایی و دستگیر شوند.

شهرستان ۱۲۶ هزار نفری گچساران در جنوی غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =