فرماندار: شرکت‌ آب و فاضلاب برنامه‌ای برای شهرستان کارون ندارد

اهواز - ایرنا - فرماندار کارون گفت: شرکت‌ آب و فاضلاب برنامه‌ای برای پیشگیری از آبگرفتگی و پس‌زدگی‌های فاضلاب در کارون ندارد در حالی که چندین منطقه از این شهرستان با مشکل جدی دفع فاضلاب مواجه هستند.

معصومه خنفری روز دوشنبه در نشست ستاد پیشگیری، هماهنگی و عملیات پاسخ به بحران استان در استانداری خوزستان گفت: پیرامون مساله فاضلاب در شهرستان کارون با انتقادهای زیادی مواجه شده‌ایم ولی در حال حاضر شرکت آب و فاضلاب تنها برای قلعه چنعان برنامه لایروبی دارد و برنامه دیگری برای شهرستان کارون ندارد.

وی ادامه داد خیابان امام رضا (ع) که استاندار به جد پیگیر وضعیت آن هستند و سال گذشته دستور رسیدگی به آن را دادند اما همچنان با سرریز فاضلاب رو به رو است.

فرماندار کارون بیان کرد: برخی مناطق مدت‌های مدید به خاطر سوختن یک پمپ با فاضلاب درگیر هستند به عنوان مثال مسیر دسترسی به یکی از مدارس کارون در حال حاضر به علت سرریز فاضلاب با ‌مشکل مواجه شده است.

وی بیان کرد: مناطق گاومیش‌آباد، درویشیه، خیابان امام رضا(ع)  در شهرستان کارون از وضعیت خوبی برخوردار نیستند.

خنفری با اشاره به ادعای مسئولان آب و فاضلاب اهواز مبنی بر سرقت تجهیزات یک ایستگاه پمپاژ در شهرستان کارون گفت: در این باره هیچ گزارشی به فرمانداری نرسیده و سرقتی صورت نگرفته است بلکه فقط یک پمپ سوخته است.

به گزارش ایرنا آذر ماه سال گذشته در پی بارندگی، بسیاری از خیابان‌های کوت عبدالله اهواز دچار پس زدگی شدید فاضلاب و آبگرفتگی شدند که این وضعیت خسارتهایی را به منازل مسکونی  و وسایل زندگی مردم منطقه وارد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =