عنایتی: مربی دیگری به جز نامجومطلق نمی‌توانست به استقلال کمک کند

تهران- ایرنا- پیشکسوت استقلال گفت: زمان کمی تا شروع مجدد مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده بود و هیچ مربی نمی‌توانست به جز نامجومطلق استقلال را هدایت کند.

«رضا عنایتی» روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: انتخاب مجید نامجو مطلق‌ به عنوان سرمربی استقلال برای لیگ قهرمانان آسیا بهترین انتخاب در مقطع فعلی بود.

وی افزود: نامجو ‌مطلق از بازیکنان استقلال شناخت خوبی دارد و هیچ کس به اندازه او اطلاعات کاملی از شرایط جسمی و روحی بازیکنان این تیم نداشت.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: زمان کمی تا شروع مجدد مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده بود و هیچ مربی نمی‌توانست به جز نامجو ‌مطلق استقلال را هدایت کند.

وی تصریح کرد: مشکلات استقلال در فصل‌های اخیر شباهت زیادی به یکدیگر داشته است و باید ریشه‌یابی دقیقی شود چرا هر سال باید چنین اتفاقات ناگواری برای استقلال رخ دهد.

عنایتی تاکید کرد: اختلافاتی که میان فرهاد مجیدی و احمد سعادتمند شکل گرفت در از دست رفتن قهرمانی جام حذفی تاثیر زیادی داشت و باعث شد جام به راحتی از دست آبی‌پوشان بپرد.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: برای فرهاد مجیدی به عنوان دوست و همبازی قدیمی‌ام احترام قائل هستم اما او می‌توانست صبر پیشه کند و تا پایان جام حذفی صبر کند چرا که این اتفاق باعث شد استقلال ضربه بخورد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha