رایزنی عراقچی و همتای نیوزلندی وی درباره آخرین تحولات برجام و مدیریت کرونا

تهران- ایرنا- سید عباس عراقچی و همتای نیوزلندی وی در هفتمین نشست کمیسیون مشترک همکاری‌های سیاسی و اقتصادی درباره آخرین تحولات مرتبط با برجام و تبادل تجربه در مدیریت ویروس کرونا گفت و گو و تبادل نظر کردند.

به گزارش ایرنا از اداره کل دیپلماسی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، در هفتمین نشست کمیسیون همکاریهای سیاسی و اقتصادی ایران و نیوزلند که به ریاست «سید عباس عراقچی »و همتای نیوزیلندی وی به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید، موضوعات دوجانبه سیاسی و اقتصادی، تحریم‌ها، آخرین تحولات مرتبط با برجام، تبادل تجربه در مدیریت ویروس کویید۱۹ و نگاه دو کشور به موضوعات منطقه ای و بین المللی مورد گفت و گو و تبادل نظر قرار گرفت.

معاون سیاسی وزارت امور خارجه ضمن قدردانی از حمایت دولت نیوزیلند از برجام و استقبال از عضویت آن کشور در شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای حفظ و ارتقای روابط تجاری در شرایط ناشی از تحریم‌ها و ویروس کرونا را با استفاده از سازوکارهای جدید اعلام کرد.

ششمین نشست کمیسیون مشترک همکاری‌های سیاسی و اقتصادی ایران و نیوزیلند شهریور ماه ۹۷ و پنجمین نشست  این کمیسیون آبان ۱۳۹۵ برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =