تمام مؤلفه‌های جهش تولید برای تحقق شعار سال وجود دارد

یزد - ایرنا - رئیس مجمع نمایندگان استان یزد با تبیین نامگذاری سالجاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید گفت: برای تحقق این شعار در استان تمام مؤلفه‌های جهش تولید وجود دارد و فقط با مشکلاتی در حوزه زیرساخت‌های صنعت آب و برق مواجه هستیم.

سیدجلیل میرمحمدی روز دوشنبه در آیین افتتاح و بهره‌برداری همزمان از ۱۳ طرح شرکت برق منطقه‌ای استان یزد با حضور وزیر نیرو، بر تقویت زیرساخت‌های آب و برق برای توسعه صنعت استان تاکید کرد و افزود: بخش خصوصی در صورت فراهم شدن زیرساخت‌های لازم  پای کار است  که امیدواریم این مشکلات رفع شود.

وی با بیان اینکه زیرساخت‌های برق باید به طور متوازن در مناطق مختلف استان به ویژه مناطق محروم توزیع شود، اظهار داشت : مدیران استان در این زمینه اهتمام دارند و نمایندگان مجلس نیز آمادگی کامل برای همراهی در مسیر پیشرفت و توسعه استان را دارند.

میرمحمدی خاطر نشان کرد: در استان تقریبا پوشش صد درصدی برق در تمام مناطق در حوزه مصارف خانگی وجود دارد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای استان یزد هم در این آیین گفت: اولویت ما در استان فراهم کردن امکانات زیرساخت‌های حوزه برق در مناطق کم برخوردار است.

ابوالفضل اسدی افزود: در بخش مدیریت عرضه و تقاضا، ضمن انعقاد بیش از ۷ هزار تفاهم نامه و همکاری مساعد با صاحبان صنایع بزرگ و سایر مشترکان استان، شاهد عبور موفق از پیک بار سال ۹۹ می باشیم.

وی تصریح کرد: طرح‌های مدیریت و بهینه سازی مصرف نیز با جدیت در دست مطالعه، پیگیری و اقدام است.

استان یزد از قطب‌های مهم صنعت کشور است و بخش قابل توجهی از انرژی برق این استان در بخش صنعت مصرف می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =