دستور کارهای شورای فرهنگ عمومی کهگیلویه و بویراحمد از سوی نخبگان  انتخاب می شود 

یاسوج- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستور کارهای نشست های شورای فرهنگ عمومی این استان از سوی نخبگان فرهنگی و اجتماعی استان انتخاب می شود. 

محمدعلی پیرسبزی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت نخبگان کهگیلویه و بویراحمد برای تحقق مطلوب این امر جزو اولویت های کاری اعضای شورای فرهنگ عمومی استان است. 

وی افزود: بر همین اساس اتاق فکر شورای فرهنگ عمومی کهگیلویه و بویراحمد تشکیل و فعال شده است. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هدف از تشکیل و فعال سازی اتاق فکر شورای فرهنگ عمومی این استان  بررسی بهتر مسائل و مشکلات اساسی حوزه های فرهنگی و اجتماعی استان و ارائه راهکارهای لازم برای کاهش آنهاست. 

پیرسبزی عنوان کرد: شورای فرهنگ عمومی کهگیلویه و بویراحمد جزو شوراهای مهم و راهبردی در ساختار نظام فرهنگی و اجتماعی این استان است. 

وی ابراز داشت: بهره گیری بهینه تر از ظرفیت صاحبنظران و اندیشمندان کهگیلویه و بویراحمد برای ارتقای روزافزون وضعیت فرهنگی و اجتماعی این استان از سیاست های اصلی اعضای شورای فرهنگ عمومی استان خواهد بود.  

پیرسبزی گفت: محتواسازی فرهنگی و اجتماعی و توجه جدی تر به ظرفیت ها و تهدیدها در فضای مجازی در دستور کار اعضای شورای فرهنگ  عمومی کهگیلویه و بویراحمد است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =