۱۷ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۲۵
کد خبرنگار: 2158
کد خبر: 84030170
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

سرپرست فرمانداری : ۴۵ پروژه مدیریت بحران در بروجرد وجود دارد

بروجرد – ایرنا – سرپرست فرمانداری بروجرد گفت: ۴۵ پروژه مدیریت بحران در شهرستان وجود دارد که از این تعداد ۳۰ پروژه فعال و ۱۵ مورد غیر فعال است.

احمد گودرزیان روز دوشنبه در جلسه مدیریت بحران که در فرمانداری برگزار شد، افزود: در سیلاب سال گذشته خسارت هایی در بخش های مختلف به شهرستان بروجرد وارد شد که این پروژه ها مربوط به شهرداری بروجرد و اشترینان، ۱۱ پروژه بنیاد مسکن، نوسازی مدارس، جهادکشاورزی، منابع امور آب و راهداری است.

وی اضافه کرد: تاکنون بخشی از اعتبارات سیل ۹۸ جذب نشده و باید بررسی شود و اگر دوباره سیل و زلزله و حوادث غیرمترقبه رخ دهد، مشکلات بیشتر خواهد شد چرا که روستاهای بخش مرکزی با کوچکترین بارندگی دچار آبگرفتگی می شوند و باید تا قبل از بارندگی ها این مشکل حل شود.

گودرزیان اظهار داشت: روستای تنگ محمد حاجی با ۱۵ خانوار در مسیر رانش زمین و سیلاب قرار دارد و باید سریعا جابجایی روستا انجام شود.

سرپرست فرمانداری بروجرد گفت: طرح پایش تصویری در شهر بروجرد باید تکمیل شود و از محل مدیریت بحران باید این طرح برای رفع مشکلات ترافیکی و امنیتی تکمیل گردد.

وی بیان کرد: در حال حاضر ۳۰ پروژه فعال و ۱۵ پروزه از پروژه های مدیرت بحران در شهرستان متوقف است.

در ادامه سرهنگ عزت اله غلامی فرمانده انتظامی بروجرد گفت:  ۴۸ نقطه پیش بینی شده که ۱۷ نقطه فعال است که باید طرح پایش تصویری تکمیل شود و بالا رفتن امنیت شهر یکی از اهداف و مزیت های اجرای طرح پایش تصویری است.

رئییس آموزش و پرورش اشترینان در این جلسه افزود: ساختمان آموزش و پروش اشترینان مخروبه است و با یک بحران فرو خواهد که ضروری است تا  بازسازی آن در دستور کار قرار گیرد.

امیر صارمی گفت: اداره آموزش و پرورش اشترینان ۳۵ کارمند ثابت دارد که روزانه حضور دارند این آمار جدای مراجعه کنندگان روزانه فرهنگیان و دانش اموزان، اولیا و مربیان دانش آموزان است که بازسازی این ساختمان ضروری است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha