۱۷ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۵۳
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 84030141
۰ نفر

برچسب‌ها

رییس هیات کوهنوردی همدان ابقا شد

همدان- ایرنا- علیرضا گوهری با کسب ۱۲ رای در ریاست هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان همدان ابقا شد.

مجمع انتخابات هیات کوهنوردی همدان روز دوشنبه با حضور رضا زارعی رییس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور، حمید آسیابان مسوول امور استان‌های فدراسیون، مدیران دستگاه ورزش این استان برگزار شد و علیرضا گوهری در مقابل پوریا بوجاریان دیگر نامزد این انتخابات موفق به کسب ۱۲ رای از مجموع ۱۶ رای ماخوذه شد.

گوهری با کسب این آرا به مدت چهار سال دیگر به عنوان رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان همدان ابقا شد.

این انتخابات در مرحله اول به دلیل به حد نصاب نرسیدن آرا به دور دوم کشیده شد و در نهایت تکلیف ریاست چهار ساله آینده مشحص شد.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان در این نشست با تمجید از عملکرد هیات کوهنوردی همدان در چهار سال گذشته گفت: برگزاری دوره‌های آموزشی، میزبانی‌های مهم کشوری، توسعه رشته‌های سنگنوردی و تجهیز امکانات از عمده فعالیت‌های موثر این هیات در سال‌های اخیر بود.

محسن جهانشیر با تاکید بر اینکه موفقیت‌های هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی نتیجه زحمات همه فعالان و اعضای هیات از گذشته تا به امروز است، افزود: امیدواریم این همدلی‌ها زمینه درخشش ورزشکاران پرتوان این رشته در استان را فراهم کند.

وی با اشاره به اینکه امروز باید نقاط ضعف و قوت موجود در هیات برای کسب جایگاه‌های بهتر و همچنین عنوان‌های مختلف سرلوحه امور باشد، یادآور شد: دوره چهار سال آتی هیات انتظار بیشتری از مجموعه اعضا داریم.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان با بیان اینکه سابقه هیات کوهنوردی استان سرشار از افتخارات است، گفت: هیات کوهنوردی یکی از هیات‌های موفق استان است و ثمره آن کسب مدال طلا و نقره در مسابقات آسیایی سال گذشته بود.

هم اینک بیش از پنج هزار کوهنورد و سنگنورد در سطح استان همدان فعالیت دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =