حدادی فر: ذوب‌آهن با من مذاکره نکرده است/آخر فصل خداحافظی می‌کنم

تهران- ایرنا- کاپیتان باتجربه تیم فوتبال ذوب آهن اعلام کرد، آخر فصل جدید از دنیای بازیگری خداحافظی می‌کند.

قاسم حدادی‌فر روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا، در خصوص وضعیتش برای فصل آینده لیگ برتر در ذوب آهن اظهار داشت: فعلا بازیکن آزاد هستم و قراردادم با ذوب‌آهن تمام شده است. البته خدا را شکر که در این سن و سال هنوز سه، چهار پیشنهاد خوب دارم اما فعلا از طرف باشگاه ذوب آهن صحبتی با من نشده است.

وی ادامه داد: مدیران قبلی ذوب آهن عادت داشتند برای تمدید قرارداد اول با بزرگترهای تیم صحبت می‌کردند و من همیشه اولین نفری بودم که برای تمدید قراردادم صحبت می شد، اما هنوز از باشگاه کسی با من حرفی نزد. دوست ندارم اتفاق بدی رخ ‌بدهد و می خواهم با پیراهن ذوب‌آهن از فوتبال خداحافظی کنم اما کسی از باشگاه با من حرفی نزده است.

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن در پاسخ به این سوال که چه زمانی قرار است از فوتبال خداحافظی کند؟ عنوان کرد: در پایان فصل جدید فوتبال ایران از دنیای بازیگری خداحافظی می‌کنم و امسال آخرین فصل حضور من در فوتبال به عنوان بازیکن است. به خاطر همین است که می‌گویم دوست ندارم با پیراهن تیمی غیر از ذوب‌آهن از فوتبال خداحافظی کنم اما واقعا هنوز هیچ صحبتی با من نشده است.

حدادی‌فر درباره حضور رحمان رضایی به عنوان سرمربی جدید ذوب آهن گفت: برای هر تیمی بزرگترین چالش انتخاب سرمربی است، رضایی هم از بین چندین گزینه به عنوان سرمربی ذوب‌آهن انتخاب شد. من به او تبریک می‌گویم که سرمربی تیم بزرگی به اسم ذوب آهن شده است. امیدوارم همه تلاشش را برای موفقیت ذوب‌آهن انجام دهد.

وی در پاسخ به این سوال که به نظرش ذوب آهن فصل آینده چه شرایطی خواهد داشت و آیا باید مانند فصل گذشته برای سقوط نکردن بجنگد، تاکید کرد: با این شرایطی که من می‌بینم و با این هزینه هایی که تیم‌های دیگر انجام می دهند اگر به فکر تقویت تیم نباشیم شرایط‌مان سخت می‌شود. البته اعضای هیات مدیره قول دادند که بازیکنان با کیفیت را جذب کنند و تیمی قدرتمندی را روانه مسابقات کنند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =