۲ بازیکن تیم والیبال آذرباتری ارومیه به کرونا مبتلا شدند

ارومیه- ایرنا- سرپرست تیم والیبال آذرباتری ارومیه گفت: ۲ بازیکن اصلی تیم به بیماری کرونا مبتلا و قرنطینه شده‌اند.

سالار پاسبانی روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم آذرباتری هر روز در ۲ نوبت تمرینات وزنه و توپی را برگزار می‌کند ولی مثبت شدن تست کرونای ۲ بازیکن اصلی تیم، کار ما را برای حضور قدرتمند در لیگ و انتخاب ترکیب مناسب سخت کرده است.

وی ادامه‌داد: امیدواریم روند بهبودی این ۲ بازیکن به سرعت انجام و بعد از تست بعدی کرونا در خصوص حضورشان تصمیم گیری شود با این حال هر ۲ بازیکن در حال حاضر در قرنطینه هستند.

سرپرست تیم والیبال آذرباتری ارومیه گفت: جز یک یا ۲ تیم که موافق برگزاری لیگ در یک گروه بودند، ما مخالف برگزاری بازی‌ها به این شکل بودیم و پیشنهاد کردیم با توجه به وضعیت بیماری کرونا، مسابقات در ۲ گروه هشت تیمی برگزار شود که مورد موافقت اکثر تیم‌ها قرار گرفت.

پاسبانی افزود: متاسفانه سازمان لیگ نظر خود را اعمال و مسابقات را به صورت تک گروه برنامه‌ریزی کردند که با این شرایط احتمال وقوع چالش و مشکلات در تیم‌ها بیش از پیش خواهد بود.

وی بیان کرد: در بازی روز چهارشنبه، تیم با ترکیب اصلی حضور خواهد یافت و برخلاف دیدار دوستانه با تیم شهرداری در مسابقات ۴ جانبه «دریاچه ارومیه» که با بازیکنان ذخیره به میدان آمدیم، انتظار دیدار جذاب و دیدنی‌تری داریم.

در هفته نخست لیگ برتر والیبال، روز چهارشنبه این هفته ۲ تیم شهرداری و آذرباتری ارومیه در سالن ۶۰۰۰ نفری غدیر این شهر به مصاف هم خواهندرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =