۱۷ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۲۵
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 84030124
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

رطوبت هوا در سه شهر استان بوشهر به ۹۹ درصد رسید

بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته رطوبت در شهرهای گناوه، دیلم و خارگ این استان به ۹۹ درصد رسید.

پیام مساعدی روز دوشنبه در گفت و گو ایرنا افزود: در این مدت شهرهای برازجان، بوشهر، دیر و جم نیز به ترتیب رطوبت ۸۸، ۸۰، ۷۵ و ۵۱ درصدی را تجربه کردند.

وی بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته برازجان، اهرم، خورموج نیز با ۴۳ درجه بیشترین و جم با ۲۵ درجه سانتیگراد کمترین میزان دما را در استان بوشهر داشتند.

مساعدی اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد در بیشتر ساعت‎ها از وقت امروز تا پایان هفته وضعیت جوی و دریایی استان به‌نسبت آرام  خواهد بوشهر و روند افزایشی شرجی و گرما نیز در این مدت ادامه دارد.

وی اضافه کرد: در ۲۴ ساعت آینده غبار محلی، گاهی وزش ملایم باد و در برخی نقاط نیز مه صبحگاهی از پدیده‌های غالب در استان بوشهر خواهد بود.

کارشناس هواشناسی استان بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت آینده جهت وزش باد بیشتر شمال غربی تا جنوب غربی، گاهی جنوب شرقی با سرعت هشت تا ۳۰ گاهی ۳۶ کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۶:۰۵ دقیقه بامداد، مد دریا ساعت ۱۱:۴۸ دقیقه و جزر دوم ساعت ۱۷:۳۴ دقیقه خواهد بود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha