دخالت در انتخابات توهین به شعور مردم است

کرج - ایرنا - مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با اشاره به دور دوم انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی و اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به هیچ وجه در مصادیق انتخابات ورود نمی کند، اظهار داشت که دخالت در انتخابات توهین به شعور مردم است.

حجت الاسلام والمسلمین علیمراد یوسفی روز دوشنبه به خبرنگاران گفت: یکی از حوزه های انتخابی که کارش برای انتخاب نماینده منتخب مجلس به دور دوم کشیده شد، حوزه شهرستان کرج، فردیس و اشتهارد است که از بین ۲ کاندیدای مرحله دوم انتخابات مجلس یازدهم ، یک نفر با رای مردم انتخاب و به مجلس راه می یابد.

وی هرگونه ادعا و خبر  مبنی بر حمایت سپاه پاسداران از فلان شخص نامزد انتخابات در این حوزه  انتخابیه را تکذیب کرد و افزود: ما به هیچ وجه حق دخالت در مصادیق را نداریم ولی از مردم دعوت می کنیم پای صندوق های رای بروند و در انتخابات شرکت کنند.

وی گفت: انتخابات کنونی خیلی سخت نبوده و از طرفی تعیین مصداق کار ما نیست زیرا مردم فهیم خودشان به خوبی تشخیص می دهند و این مرحله فرد اصلح را انتخاب کنند.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز افزود: معتقد هستم حتی دخالت کردن در انتخابات توهین به شعور مردم است که ما بخواهیم مصداق برای انتخاب مردم داشته باشیم زیرا مردمی با فهم و شعور و درک بالایی داریم.

وی تاکید کرد: به رای مردم احترام می گذاریم چون به انتخاب مردم اعتماد داریم.

نخستین مرحله انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی صبح روز جمعه دوم اسفندماه سال ۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.

مرحله دوم یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی جمعه آینده ۲۱ شهریورماه برای تعیین تکلیف دومین کرسی حوزه انتخابیه کرج ، اشتهارد و فردیس برگزار می شود. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =