انتشار نخستین مسابقه پادکست ریلی ویژه خبرنگاران

تهران-ایرنا- خبرنگاران رسانه های مختلف کشور برای شرکت در نخستین مسابقه پادکست ریلی تا ۳۰ مهرماه فرصت دارند که آثار خود را به دبیرخانه این مسابقه ارسال کنند.

به گزارش روابط عمومی نخستین مسابقه پادکست ریلی (ویژه خبرنگاران)، این مسابقه به همت راه آهن جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود و کلیه خبرنگاران شاغل و بازنشسته می توانند آثار خود را در قالب بیان تجربیات شخصی، تحلیل یا گزارش تولید نمایند.

محورهای مسابقه 

راه‌آهن بحران جهانی و کرونا، راه‌آهن و تحقق شعار جهش تولید، راه‌آهن و توسعه اقتصادی و اجتماعی، نوآوری و تکنولوژی‌های نوین در توسعه راه‌آهن، راه‌آهن، خبرنگاری و مسئولیت اجتماعی، نقش رسانه در توسعه گردشگری ریلی.

خبرنگاران برای شرکت در این مسابقه می‌توانند آثار خود را به صورت پادکست مصاحبه‌ای، تک نفره، میزگرد، قصه گو یا ترکیبی تهیه کرده و از طریق ارسال به پست الکترونیکی railnashr@rai.ir و یا از طریق اپلیکیشن گپ به شماره ۰۹۹۰۲۷۹۸۶۶۴ به دبیرخانه مسابقه ارسال کنند. در ضمن با توجه به شیوع ویروس کرونا هیچ اثری در قالب لوح فشرده، فلش و یا حضوری دریافت نمی‌شود.

شرایط مهم شرکت در این مسابقه 

  •  علاقه مندان می توانند به صورت فردی یا در قالب گروهی در مسابقه شرکت نمایند.(در صورت شرکت گروهی، یک فرد به عنوان مسئول گروه باید معرفی شود.)
  •   در ابتدای پادکست، ذکر شناسنامه اثر الزامی است. آثار فاقد شناسنامه ارزیابی نخواهند شد.
  •    مدت زمان پادکست‌ها باید حداقل ۵ دقیقه و حداکثر ۲۰ دقیقه باشد و حجم پادکست‌ها باید حداکثر ۲۵ مگابایت باشند.
  •   استفاده از جلوه های صوتی و موسیقی آزاد است.
  •   بارگزاری پادکست در سرویس‌های میزبانی پادکست ضروری نیست و ارسال فایل صوتی کفایت می‌کند.

جوایز این جشنواره 

نفر اول ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال، نفر دوم ۸۰.۰۰۰.۰۰۰  ریال و نفر سوم مبلغ ۷۰.۰۰۰.۰۰۰  ریال هست. 

گفتنی است؛ بر پایه تقویم مسابقه آخرین مهلت ارسال فراخوان مهلت ارسال آثار ۳۰ مهر ۱۳۹۹، داوری آبان ۱۳۹۹ و اعلام نتایج  ۲۶ آذر ۱۳۹۹ (روز حمل و نقل) است و شرکت کنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی اینترنتی راه آهن جمهوری اسلامی و کانال گپ مسابقه به آدرس https://gap.im/rail.podcast مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =