معاون وزیر ورزش: پاداش قهرمانان سال ۹۷، پرداخت می‌شود

تهران- ایرنا- معاون وزیر ورزش و جوانان درباره پرداخت پاداش قهرمانان سال ۹۷ اعلام کرد: طی هماهنگی با معاونت توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی قرار است پرداخت پاداش ورزشکاران به مرور و طی امسال پرداخت شود.

 به گزارش ایرنا «مهین فرهادی‌زاد» روز دوشنبه در نشست با نایب رییسان فدراسیون‌های شنا، نجات غریق، سه گانه، تکواندو و جودو، اظهار داشت: با تلاشی که بخش معاونت توسعه ورزش زنان وزرات ورزش انجام داد، توانستیم ارزیابی دقیقی از فعالیت ورزش قهرمانی زنان برای ارایه تخصیص بودجه بهتر داشته باشیم.

وی افزود: این معاونت برنامه‌ریزی کاملی برای تقویت ورزش زنان تدوین کرده تا بر این اساس فدراسیون‌ها توجه بیشتری به این بخش داشته باشند.

معاون وزیر ورزش گفت: یکی از شاخص‌های تخصیص اعتبارات امتیاز است که در بخش مدال آوری جهانی، آسیایی و المپیکی، ۵۵۰ امتیاز داریم. این تعداد امتیاز نیمی از آن به زنان اختصاص دارد.

فرهادی زاد ادامه داد: ظرفیت مدال آوری زنان در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا در مقایسه با گوانگژو بیشتر بوده و این نشان می‌دهد که باید سرمایه گذاری بیشتری در بخش زنان انجام شود.

معاون وزیر ورزش خطاب به نایب رییسان اظهار داشت: برای توسعه ورزش زنان هماهنگی فدراسیون‌ها باسایر نهادها برای استفاده از فضای ورزشی آنان بسیار موثر است.

فرهادی‌زاد ادامه داد: حیطه فعالیت در بخش زنان باید بیش از این فعال‌تر شود تا ورزشکاران زن موفق‌تر از گذشته در عرصه های بین المللی فعال شوند.

در این نشست نایب رییسان از شرایط جدید تمرینات ورزشکاران با توجه به گسترش کرونا گزارش دادند.

یکی از فعالیت های نایب رییسان در فدراسیون ها برگزاری دوره های آموزشی مجازی کاربردی بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =