موسوی: بوکس ایران توان کسب موفقیت در توکیو را دارد

تهران- ایرنا- بوکسور المپیکی ایران با بیان اینکه ملی‌پوشان به حضور در اردو عادت کرده‌اند و تمرینات انفرادی بازدهی مناسبی ندارد، گفت: بوکس ایران توان موفقیت در بازی‌های المپیک توکیو المپیک را دارد.

«شاهین موسوی» روز دوشنبه در گفت‌وگو با ایرنا در خصوص آغاز تمرینات تیم ملی بوکس در روزهای آتی، اظهار داشت: خیلی وقت بود که منتظر این خبر بودم و خوشحالم که پس از چندین ماه، می‌توانیم کنار هم باشیم.

وی افزود: قرار بود تمرینات از اردیبهشت ماه آغاز شود که کرونا اجازه این مهم را نداد. همینکه تمرینات استارت می‌خورد خبر خوبی است و می‌توانیم برنامه‌هایمان را بهتر و قوی‌تر پیش ببریم.

این بوکسور شایسته ادامه داد: هرچند بوکس ورزش انفرادی است اما تنهایی تمرین کردن اصلا خوب نیست. نیاز به حریف تمرینی در بخش‌های مختلف چون تمرینات بدنسازی، هوازی، تکنیکی و تاکتیکی داریم. همچنین کار کردن زیر نطر مربی تیم ملی نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

بوکسور المپیکی ایران تصریح کرد: وقتی مربی باشد به بهترین نحو مهیا خواهیم شد و او بهترین فردی است که می‌تواند نقاط ضعف را برطرف کند.

موسوی گفت: به حضور در اردو عادت کرده‌ایم و اینکه به صورت طولانی به تنهایی کار کنیم، احساس خوبی وجود ندارد. حتی روزی ۲ نوبت به‌سختی تمرین می‌کردم اما باور کنید بازدهی لازم را نداشت.

وی در مورد هدفش از حضور در المپیک توکیو، عنوان کرد: ابتدا امیدوارم المپیک برگزار شود. یقین داشته باشید برای کسب بهترین نتیجه در مهمترین رویداد ورزشی جهان شرکت خواهم کرد و بوکس ایران توان کسب موفقیت در این بازی‌ها را دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =