بسیجیان طلایه‌دار خدمت به مردم هستند

مهاباد- ایرنا- مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی با اشاره به خدمات سپاه در عرصه‌های مختلف جامعه گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره در خط مقدم انقلاب بوده و بسیجیان از طلایه‌داران خدمت به مردم به شمار می روند.

حجت‌الاسلام علی متین روز دوشنبه در مراسم تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در سپاه بوکان افزود: سپاه از نخستین روزهای شکل‌گیری خود، به صورت خودجوش و همه‌جانبه در خدمت نظام اسلامی و مردم بوده و تا به امروز نیز به این کار خود ادامه داده است.

وی ادامه داد: یکی از نعمت‌های بزرگ برای سپاه، هوشیاری و به روز بودن آن است که به صورت مردمی در رفع مشکلات حاضر شده و این هوشیاری و در خدمت مردم بودن ارزشمند و قابل تحسین است. 

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی افزود: سپاه در راستای حفظ و دستاوردهای انقلاب تلاش می‌کند و این حفظ دستاورد، با مردمی بودن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شکل می‌گیرد از این رو در حفظ و حراست از آن باید تلاش کرد.

وی با بیان اینکه دشمن در تلاش است که بین مردم و سپاه فاصله ایجاد کند، اضافه کرد: فاصله و مرزی بین سپاه و مردم وجود ندارد و در واقع سرمایه اصلی سپاه، مردم است.

امام جمعه بوکان نیز در این مراسم از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان بازوی توانمند نظام عنوان کرد و گفت: سپاه علاوه بر تامین امنیت کشور همواره در راستای همکاری و همگامی با مردم در عرصه‌های مختلف در تلاش است.

ماموستا ملاعباس احمدی با بیان اینکه سپاه در عرصه‌های مختلف اجتماع از جمله عمران، آبادانی و خدمت به مردم در کنار آنها بوده و این امر همچنان ادامه دارد، افزود: مردم سپاه را از خود می‌دانند و آن را دلسوز نظام، رهبری و آحاد جامعه دانسته و این از ویژگی‌های بارز سپاه به شمار می‌رود.

در پایان این مراسم از خانواده مرحوم حجت الاسلام "روح الله فتحی" مسوول نماینده ولی در سپاه بوکان که به دلیل شیوع بیماری کرونا فوت کرد، تجلیل و حجت الاسلام "محمد مصطفی‌زاده"  به عنوان مسوول جدید نماینده ولی فقیه در سپاه بوکان معرفی شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =