۱۷ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۴۲
کد خبرنگار: 1934
کد خبر: 84029850
۰ نفر

برچسب‌ها

هزینه یادواره شهدا صرف آزادی سه زندانی در همدان شد

همدان- ایرنا- مدیرعامل ستاد دیه استان همدان گفت: هزینه پیش‌بینی شده برای برگزاری یادواره شهدای ۲۰ شهریور صرف آزادی سه زندانی جرائم غیرعمد در این استان شد.

یداله روحانی منش روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: بسیجیان شهر همدان همه ساله با فرا رسیدن ۲۰ شهریور اقدام به برگزاری یادواره ای برای شهدای دانش آموز می‌کردند.

وی اضافه کرد: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و تاکید ستاد ملی مقابله با این ویروس به پرهیز از تجمع و رعایت اصول بهداشتی، این هزینه صرف آزادی زندانیان جرائم غیرعمد شد.

مدیرعامل ستاد دیه استان همدان بیان کرد: بسیجیان در اقدامی خلاقانه و مبتکرانه مراسم یادواره شهدای ۲۰ شهریور این استان را در فضای مجازی برگزار کردند.

روحانی منش اضافه کرد: در این راستا یکی از زندانیان که به علت خرید جهیزیه برای دخترش و ناتوانی در پرداخت بدهی ۱۰ میلیون تومانی راهی زندان شده بود آزاد شد.

وی اظهار داشت: علاوه بر این ۲ محکوم مالی که به علت ناتوانی در پرداخت بدهی و ضمانت زندانی بودند با کمک این بسیجیان نیک اندیش آزاد شدند.

مدیرعامل ستاد دیه استان همدان ادامه داد: همچنین یک جوان با حضور در ستاد دیه برای غفران و آمرزش پدر مرحوم خود وجهی را برای آزادی زندانی اختصاص داد.

روحانی منش گفت: با کمک خیران نیک اندیش ۴۲ زندانی جرائم غیرعمد همدان از ابتدای سالجاری تا پایان تیرماه آزاد شدند و تلاش‌ها برای آزادی دیگر زندانیان ادامه دارد.

در حال حاضر ۳۰۷ زندانی چشم انتظار کمک خیران نیک اندیش هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =