سوانح جاده‌ای کبودراهنگ چهارکشته برجا گذاشت

همدان- ایرنا- مدیر اورژانس پیش بیمارستانی کبودراهنگ گفت: بروز سه سانحه رانندگی در جاده‌های این شهرستان منجر به مرگ چهار تن و مجروح شدن ۱۰ سرنشین وسایل نقلیه شد.

داوود مرادی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: ساعت ۱۰ صبح امروز بر اثر واژگونی خودرو سواری با پنج سرنشین در ابتدای باند اضطراری از سمت کبودراهنگ، یک خانم ۳۲ ساله فوت و چهار سرنشین ۷۰ ساله، ۳۴ ساله، ۲.۵ ساله و ۶ ماهه مجروح و به بیمارستان امام رضا(ع) منتقل شدند.

وی ادامه داد: همچنین کمتر از ۲۰ دقیقه از بروز این سانحه رانندگی، یک دستگاه سواری پراید با وانت در مسیر گل تپه به بیجار ۲ کیلومتر بعد از «کیتو» برخورد کردند که نتیجه این سانحه ۲ فوتی و ۲ مصدوم بود و مصدومان در حال انتقال به بیمارستان بعثت شهر همدان هستند.

مدیر اورژانس پیش بیمارستانی کبودراهنگ افزود: علاوه بر این در سانحه دیگری بر اثر واژگونی خودرو ال۹۰ با پنج سرنشین در ابتدای مسیر روستای حصار کوچه باغی به سمت باند اضطراری، یک دختر پنج ساله جان خود را از دست داد.

مرادی اضافه کرد: پس از عملیات تریاژ و اقدامات اولیه مصدومان این سانحه توسط کُد پایگاه اورژانس ۱۱۵ کوهین به بیمارستان امام رضا(ع) کبودراهنگ منتقل شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =