۱۷ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۴۰
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 84029809
۰ نفر

برچسب‌ها

شهرک شغل‌های مزاحم در خلخال راه‌اندازی می‌شود

اردبیل_ایرنا_ فرماندار خلخال گفت: با راه‌اندازی شهرک شغل‌های مزاحم‌، بزودی زمینه انتقال همه مشاغل مزاحم به محلی در خارج از شهر فراهم می‌شود.

به گزارش ایرنا ، فریدون بابایی روز دوشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار خلخال افزود: حداقل ۱۸۰ واحد صنفی در فاز اول این شهرک راه اندازی می‌شود.

وی اظهار کرد:با توجه به ناتوانی مالی شهرداری برای اجرای این طرح هم‌اکنون با اعلام آمادگی سرمایه‌گذار بخش خصوصی، شهرداری نسبت به همکاری لازم برای تسریع در روند راه‌اندازی این شهرک و همچنین تغییر کاربری زمین محل اجرای طرح با سرمایه‌گذار مجری باید همکاری نزدیکی داشته باشد.

وی با انتقاد از ضعف نظارت بر روند افزایش قیمت خودسرانه قیمت کالاها و خدمات در بازار خلخال افزود: برخی از گرانی حاکم بر بازار ناشی از تورم در سطح کلان کشور بوده ولی یکه تازی برخی از واحدهای صنفی به بهانه وجود گرانی در سطح ملی پذیرفته نیست و دستگاه‌های نظارتی و بازرسی با افزایش سطح نظارت‌ها مانع از افزایش رو به رشد قیمت کالاها وخدمات در بازار خلخال شوند.

رییس ستاد تنظیم بازار خلخال  با تقدیر از بازاریان منصف این شهرستان،اظهار کرد: صاحبان همه واحدهای صنفی و صنعتی در زمان فروش کالا به مشتری ملزم به ارایه فاکتور هستند. 

بابایی گفت: از این هفته جهت کنترل دقیق قیمت برخی از کالاها از جمله لوازم‌خانگی، آهن آلات، بتن، موادغذایی، زمین و املاک ،آرد  باید بیش از پیش از سوی دستگاه‌های بازرسی و نظارتی انجام و نتیجه کار به صورت کتبی برای ارزیابی به فرمانداری گزارش شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =