پیشنهاد یک عضو شورای شهر قزوین برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت

قزوین- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر قزوین گفت: به منظور کمک به دانش آموزان بی بضاعت ساکن در مناطق کم برخوردار شهر برای دریافت آموزش های مجازی، شهرداری لایحه خرید گوشی هوشمند را برای این قشر با هماهنگی آموزش و پرورش استان و کمک خیرین به شورای اسلامی شهر پیشنهاد دهد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا،احد چگینی با اعلام این خبر افزود: براساس آمار دریافتی از آموزش و پرورش از مجموع ۲۵۰ هزار نفر دانش آموز استان ۲۳ هزار دانش آموز فاقد گوشی هوشمند هستند.

وی اظهار داشت: هم اکنون هشت هزار دانش آموز در آموزش و پرورش ناحیه یک و ۲ شهر قزوین نیازمند گوشی هوشمند هستند که  پیشنهاد می شود شهرداری قزوین لایحه‌ای برای حمایت از خانواده‌هایی که توان خرید گوشی هوشمند را ندارند به شورا ارائه کند.

چگینی همچنین در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به بازگشایی مدارس خاطرنشان کرد: دانش آموزان به خصوص درمقطع ابتدایی بی‌دفاع  و در معرض خطر هستند که باید  در آموزش‌های حضوری آنان تجدید نظر شود و در این خصوص مسوولان باید تصمیم واقع بینانه ای اتخاذ کند.

رییس کمیسیون حقوقی، بازرسی و نظارت شورای شهر قزوین  همچنین در خصوص لایحه نرخ سرویس مدارس گفت: درحال حاضر برای شرایط سفید و حضور دانش آموزان در مدارس  می‌توان تصمیم گیری کرد ولی شرایط فعلی شهر قزوین قرمز است و مشخص نیست که وضعیت مدارس چگونه خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =