رسول‌پناه: درخصوص استعفای گل‌محمدی با خود او حرف می‌زنم

تهران- ایرنا- سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: به طور حتم با یحیی‌گل‌محمدی در خصوص استعفایی که امروز داده است صحبت خواهیم کرد.

«مهدی رسول‌پناه» روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازیکنان مد نظر پرسپولیس جذب شده‌اند و منتظر این هستیم ظرف روزهای آینده نفرات دیگر که مورد تایید کادر فنی هستند قرارداد امضا کنند.

وی خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم و اقدامات لازم را انجام داده‌ایم که به زودی پرداختی به مجموعه تیم پرسپولیس داشته باشیم.

رسول‌پناه تصریح کرد: با اغلب بازیکنانی که قراردادشان با پرسپولیس به پایان رسیده است تمدیدکرده‌ایم و یکی دو بازیکن دیگر هستند که تا طرف امروز و فردا قراردادهای جدید را به امضا خواهند رساند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: علی علیپور امروز ویزایش صادر شد و این به چه معنایی است؟ ما پیشنهاد مالی بسیار خوبی به این بازیکن داده بودیم.

وی تاکید کرد: فردا نشست هیات مدیره باشگاه پرسپولیس برگزار خواهد شد و تصمیمات خوبی در این نشست گرفته خواهد شد. به طور حتم با یحیی‌گل‌محمدی در خصوص استعفای امروز او صحبت خواهیم کرد.

رسول پناه افزود: وحید امیری در قراردادش بندی وجود دارد که می‌تواند با 400 هزار دلار جدا شود اما می‌خواهیم او را حفظ کنیم.

رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: بازیکنانی که عشق به پرسپولیس داشته باشند در این تیم می‌مانند و ما سعی خواهیم کرد به تعهدات خود عمل کنیم. یکی از قراردادهای مهم برای ما بشار رسن بود و می‌خواستیم او را حفظ کنیم که این کار را انجام دادیم. در این فصل سقف قرارداد داریم تا تفاوت زیادی میان بازیکنان وجود نداشته باشد. قراردادهایی که در این فصل به امضا خواهد رسید نسبت به فصل گذشته بسیار کمتر خواهد بود.

وی در پایان گفت: من استعفا نداده‌ام و اخباری که در این باره مطرح می‌شود به دور از واقعیت است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =