همکاری‌های نظامی ایران و پاکستان تاثیر مثبتی بر صلح و ثبات در منطقه دارد

تهران - ایرنا - سرتیپ عمران کاشف چوهدری وابسته نظامی و دفاعی سفارت پاکستان در ایران گفت: همکاری‌های نظامی ایران و پاکستان تاثیر مثبتی بر صلح و ثبات در منطقه دارد.

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار سیاس ایرنا، سرتیپ عمران کاشف چوهدری وابسته نظامی و دفاعی سفارت پاکستان در مراسم بزرگداشت روز دفاع و شهدا پاکستان گفت: جمهوری اسلامی ایران یکی از مهم‌ترین همسایگان پاکستان است ما به روابط خود با ایران در زمینه‌های مختلف به ویژه دفاع اهمیت زیادی می‌دهیم.

وی افزود: همکاری نظامی دو کشور در سال‌های اخیر پیشرفت داشته است این همکاری‌ها در بازدیدهای مختلف قابل ارزیابی است برای بهبود روابط نظامی دو جانبه در دوره ژنرال قمر جاوید باجوا وزیر دفاع پاکستان، وی تاکنون دو بار به تهران سفر کرده که قابل توجه است.

وابسته نظامی پاکستان تصریح کرد: سرلشکر باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح نیز در سال ۲۰۱۸ از اسلام آباد بازدید کرده که منتظر سفر بعدی آن بزرگوار در آینده هستیم.

کاشف چوهدری افزود: همکاری‌های نظامی دو کشور ایران و پاکستان تاثیر مثبتی بر صلح و ثبات در منطقه دارد.

وی در پایان اظهار کرد: از رهبری جمهوری اسلامی در مساله کشمیر بسیار قدردانی می‌کنیم و ما نیز خالصانه از موضع ایران در مورد برجام حمایت می‌کنیم.

وابسته نظامی پاکستان تصریح کرد: پاکستان و ایران اشتراکات زیادی دارند مطمئن هستم همکاری‌های ما در آینده چند برابر خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =