فرهنگیان بازنشسته مازندران فردا پاداششان را دریافت می‌کنند

ساری - ایرنا - معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش وپرورش مازندران گفت که پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی سال ۹۸ استان فردا دوشنبه ۱۷ شهریور به حسابشان واریز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش مازندران ، علی سهرابی افزود که همراه پاداش پایان خدمت ، حق ذخیره مرخصی بازنشستگان آموزش و پرورش سال ۹۸ هم پرداخت خواهد شد.

وی با بیان اینکه ادای احترام به پیشکسوتان فرهنگی که عمر گرانقدر خود را در جهت اعتلای فرهنگ سپری کردند بر همه واجب است، افزود: از هیچ کوششی در راستای رفاه عزیزانمان دریغ نخواهیم کرد و همواره پیگیر امور رفاهی آنان هستیم. 

پیش از این در خرداد ماه امسال معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه از پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان کشور حداکثر تا مهر ماه خبر داده بود.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش هم چند روز پیش در جریان برگزاری سی‌وچهارمین اجلاس سراسری روسا و مدیران آموزش‌وپرورش سراسر کشور اعلام کرده بود که سه هزار ۷۰۰ میلیارد تومانی برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال ۹۸ تامین مالی شده است.

آموزش و پرورش مازندران علاوه بر این که بیشترین نیروی انسانی را در میان دستگاه های استان دارد ، طی سال های اخیر شیب بازنشستگی در این نهاد آموزشی تند بوده است .

 بر اساس اعلام رسمی مدیرکل آموزش و پرورش مازندران ، ۱۲ هزار نفر معادل ۳۰ درصد از فرهنگیان استان تا سال ۱۴۰۲ بازنشسته خواهند شد.

آموزش و پرورش مازندران دارای ۳۸ هزار نیروی انسانی است که از این تعداد ۲۴ هزار نفر معلم و بقیه کارکنان اداری و خدماتی هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =