استقلال با بمب برگشت؛ یحیی تهدید کرد

تهران- ایرنا- در دهمین روز از نقل و انتقالات فوتبال ایران استقلال توانست عملکرد خوبی را در مقایسه با رقیب سنتی خود داشته باشد.

به گزارش ایرنا، در دهمین روز از نقل و انتقالات فوتبال ایران اتفاقات بسیار جالب و مهمی رخ داد که در ادامه به آنها می‌پردازیم.

استقلال روز خوبی را پشت سر گذاشت. وریا غفوری برای ۲ سال قراردادش را با این تیم تمدید کرد و به شایعات پایان داد. محمد رشید مظاهری هم سرانجام پس از مذاکرات فراوان راهی تیم آبی‌پوش تهرانی شد و به نوعی جانشین سید حسین حسینی شد. با این وجود تراکتوری‌ها به دنبال این هستند تا از او و استقلال شکایت کنند. در این روز مذاکرات محمدحسین مرادمند با آبی‌ها به نتیجه نرسید و علی دشتی نیز رسما اعلام جدایی کرد. حسین پورحمیدی دیگر گلر استقلال هم مانند سید حسین حسینی به انواع گوناگونی به درب خروج نزدیک شد.

اوضاع اما در پرسپولیس اصلا جالب نبود. یحیی در تمرین تهدید به جدایی کرد. چرا؟ چون علی علیپور هم مانند مهدی ترابی جدا شد و شایعه جدایی وحید امیری هم به گوش رسید. در این بین بشار رسن قراردادش را تمدید کرد و علی شجاعی هم برای انجام مذاکرات به باشگاه آمد و توافقات اولیه بین طرفین صورت گرفت.

سپاهان سرانجام خبری که منتظرش بودیم را رسمی کردند و محرم نویدکیا را به عنوان سرمربی جدید تیم انتخاب کردند. نویدکیا جانشین قلعه‌نویی شد و باید دید با مدیریت محمدرضا ساکت این تیم به کجا می‌رسد. در سوی دیگر فولاد با محمد قاسمی‌نژاد به توافق رسید و این بازیکن ۲ فصل دیگر هم ماندنی شد.

جدایی ساکت الهامی از تراکتور هنوز قطعی شده است. با این وجود شنیده می‌شود علی دایی فاصله چندانی تا توافق نهایی با این تیم ندارد. در مشهد سومین خرید شهرخودرو از نساجی آمد و محمد عرفان معصومی به این تیم پیوست تا در مرکز خط میانی به میدان برود. مس رفسنجان هم با ناصر سالاری، گلر فصل قبل صنعت نفت به توافق رسید و این دروازه‌بان باتجربه اولین خرید محمد ربیعی شد.

در مجموع امروز را باید به نام استقلال بزنیم چرا که این تیم فعالیت رسمی خود را در نقل و انتقالات شروع کرد ولی پرسپولیس نتوانست آنگونه که انتظار می‌رفت عمل کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =