دستگیری دزدان فعال در ۷ استان و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد - ایرنا - فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: گروه دزدان مغازه‌ها که در هفت استان شمال، شمالشرق و جنوب کشور دزدی می‌کردند، در بجنورد شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علیرضا مظاهری روز یکشنبه اظهار داشت: در پی وقوع سرقت های متعدد در سطح چند استان توسط چهار سارق حرفه‌ای، که با شکستن شیشه های مغازه ها اقدام به دزدی پول و گوشی تلفن همراه از گاو صندوق ها می کردند، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در همین رابطه تصاویر ضبط شده از محل های وقوع سرقت توسط دوربین های مدار بسته مورد بازبینی قرار گرفت و در بازبینی یکی از تصاویر ضبط شده خودرو سارقان شناسایی و مورد پیگرد قرار گرفت که با تجزیه و تحلیل اقدامات فنی هویت ۴ نفر از متهمان محرز شده و با رصد فعالیت سارقان مشخص شد که آنان علاوه بر خراسان شمالی، در استان‌های فارس، بوشهر، گلستان، مازندران، گیلان و خراسان رضوی نیز اقدام به سرقت کرده اند.

سردار مظاهری گفت: با همکاری پلیس آگاهی البرز و فردیس، هر چهار متهم دستگیر شده و در بازجویی های انجام شده به ۱۴ فقره سرقت اعتراف کردند که برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

دستبند پلیس بر دستان دزدان محتویات خودرو در شیروان

فرمانده انتظامی شیروان از دستگیری سارقان حرفه‌ای محتویات داخل خودروها و کشف ۱۲ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

 سرهنگ مسعود وحیدی گفت: در پی اجرای طرح مبارزه با سرقت محتویات داخل خودرو،  ماموران پلیس در همین رابطه یک مالخر و ۲ سارق را شناسایی و دستگیر کردند.
 وی افزود: سارقان در بازجویی های خود به ۱۲ فقره سرقت محتویات خودرو اعتراف و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

کشف بیش از ۱۱ تن سنگ معدنی در اسفراین

فرمانده انتظامی اسفراین از کشف ۱۱ تن و ۸۰۰ کیلوگرم سنگ معدنی غیرمجاز سرب به ارزش بیش از ۸۲۶ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ مجید یگانه پور گفت: در اجرای طرح مبارزه با استفاده غیرمجاز از معادن، ماموران پلیس یک دستگاه کامیون حامل سنگ معدنی غیرمجاز سرب را در این شهرستان شناسایی و پس از کشف محموله غیرمجاز، یک متهم را دستگیر و به مراجع قضایی تحویل دادند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =