انتصاب در وزارت جهاد کشاورزی

تهران - ایرنا - وزارت جهادکشاورزی اعلام کرد: معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی، طی حکمی «امیررضا توکلی» را به سمت مدیرکل دفتر رفاه و پشتیبانی منصوب کرد. 

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی وزارتخانه یاد شده، شاهرخ شجری در حکم خود آورده است:  انتظار می رود با تلاش برای توسعه و استانداردسازی فرآیندهای رفاهی و پشتیبانی با رویکرد خدمات‌رسانی  متناسب با منزلت کارکنان، پرهیز از اسراف و تبذیر و استفاده از قابلیت‌های وزارت متبوع در راستای سطح کیفی و اثربخشی خدمات تدابیر لازم اتخاذ شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع همچنین در حکمی جداگانه ایرج سالاری را به عنوان دبیر کمیته پدافند غیرعامل وزارت جهاد کشاورزی منصوب کرد.

پیش از این کاظم خاوازی در اسفندماه ۹۸ به عنوان سرپرست وزارت جهاد کشاورزی در حکمی « شاهرخ شجری» را به عنوان سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی منصوب کرده بود.

شاهرخ شجری پیشتر در سمت های مدیرکل دفتر توسعه صادرات معاونت بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی، معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی اداره کل جهاد کشاورزی استان فارس، عضو هیات علمی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و همچنین استاد دانشگاه شیراز فعالیت داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =